Pozostałe Działy

Starszy Specjalista / Specjalistka ds. Płac
Warszawa

Twoje zadania:

  • Naliczanie wynagrodzeń za pracę i innych świadczeń związanych z pracą
  • Przygotowanie i rozliczanie umów cywilno-prawnych
  • Obsługa faktur za usługi B2B, w tym wypłaty wynagrodzenia z tego tytułu
  • Obliczanie zasiłków chorobowych i innych zasiłków ZUS oraz administrowanie dokumentacją zasiłkową
  • Przygotowanie wszystkich wymaganych przepisami dokumentów i deklaracji PIT
  • Przygotowywanie deklaracji i raportów na potrzeby ZUS, US, GUS, PFRON
  • Bieżąca obsługa PPK
  • Sporządzanie zestawień, raportów i analiz z zakresu administracji płacowej
  • Wdrożenie, rozbudowa i aktualizacja narzędzi informatycznych związanych z rozliczaniem wynagrodzeń i obsługą płacową pracowników
  • Merytoryczne wsparcie pracowników w zakresie prawa pracy, podatków i kalkulacji wynagrodzenia
  • Rozliczanie i akceptacja czasu pracy, w tym nadgodzin
  • Monitorowanie zmian w przepisanych prawa pracy i prawa podatkowego

Szukamy Ciebie, jeśli posiadasz:

  • Doskonałą, praktyczną znajomość zagadnień z zakresu prawa pracy, prawa podatkowego oraz ubezpieczeń społecznych
  • Minimum 5-letnie doświadczenie w prowadzeniu zagadnień płacowych dla dużej firmy ( 500 pracowników)
  • Bardzo dobrą umiejętność obsługi systemów kadrowo-płacowych
  • Znajomość programu Płatnik oraz pakietu MS Office
  • Umiejętność organizacji czasu pracy
  • Sumienność, dokładność, odpowiedzialność, samodzielność.

Mile widziane:

  • Znajomość SAP
  • Doświadczenie w rozliczaniu faktur w relacji B2B.

Chcesz wiedzieć więcej, napisz do mnie.

Monika Łydkowska

[email protected]

Zobacz jak wygląda praca w Play:

Otrzymasz od nas benefity:

  • Umowa o pracę
  • Podstawa premii rocznej w wysokości 20% wynagrodzenia
  • Praca hybrydowa (office + home office)
  • Różnorodny rozwój: szkolenia, projekty, rekrutacje wewnętrzne
  • Telefon i Internet PLAY wraz z dodatkowymi usługami (m.in. telewizja, nawigacja, dostęp do biblioteki online) oraz zniżki pracownicze
  • Opieka medyczna i ubezpieczenie na życie w pełni finansowane przez pracodawcę
  • Szeroki wybór benefitów na platformie kafeteryjnej
  • Dodatkowy benefit świąteczny
  • Dodatkowy dzień urlopu na profilaktykę zdrowotną