Specjalista/ka ds. zrównoważonego rozwoju i ESG
Miejsce pracy: Poznań, Praca hybrydowa

Zadania:

  • opracowanie i realizacja strategii, procedur oraz instrukcji w obszarze ESG,
  • koordynacja działań związanych ze zbieraniem i analizą danych na potrzeby raportowania informacji niefinansowych, zgodnie z wytycznymi i standardami raportowania ESRS,
  • terminowe przygotowywanie sprawozdawczości ESG,
  • komunikacja i współpraca z innymi działami firmy oraz podmiotami w Grupie All for One w zakresie ESG,
  • odpowiadanie na zapytania od interesariuszy zewnętrznych w zakresie zrównoważonego rozwoju i ESG,
  • bieżąca analiza i interpretacja regulacji oraz zmian prawnych dot. ESG,
  • współpraca z podmiotami zewnętrznymi w realizacji projektów ESG,
  • prowadzenie działań edukacyjnych służących budowaniu świadomości w zakresie zrównoważonego rozwoju i ESG.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe,
  • praktyczna wiedza w zakresie zrównoważonego rozwoju i ESG w biznesie,
  • doświadczenie na stanowisku związanym ze zrównoważonym rozwojem i ESG,
  • doskonała znajomość pakietu MsOffice,
  • znajomość języka angielskiego na poziomie min. B2,
  • bardzo dobra organizacja i planowanie własnej pracy,
  • zdolności analityczne oraz interpersonalne i komunikacyjne,
  • sumienność i zaangażowanie.

Oferujemy:

  • możliwość pracy hybrydowej,
  • otwarte środowisko pracy i możliwości rozwoju,
  • interesującą pracę, ciekawe zadania oraz swobodę działania,
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • prywatną opiekę medyczną z możliwością wykupienia pakietów dla Twoich bliskich,
  • ubezpieczenie grupowe,
  • system kafeteryjny MyBenefit.
  • Benefity
  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • elastyczny czas pracy
  • parking dla pracowników
  • kafeteria MyBenefit
  • program rekomendacji pracowników
  • Jesteśmy liderem rynku usług SAP w Polsce. Zapewniamy pełen zakres wdrożeń, rozwoju i utrzymania systemów SAP. Dostarczamy usługi bezpieczeństwa IT i rozwoju oprogramowania. Wcześniej działaliśmy jako BCC i SNP. Dziś jesteśmy częścią All for One Group - wiodącego partnera SAP w Europie Środkowej.

    Jest nas ponad 500: konsultantów SAP, programistów i ekspertów IT, kierowników projektów i specjalistów biznesowych.