Inżynier Procesu
Miejsce pracy: Poznań

Twój zakres obowiąków

Twój zakres obowiązków

  • Bieżąca analiza wyników produkcyjnych linii (postoje, MTBS, OLE) – proponowanie i realizowanie rozwiązań zmniejszających straty, poprawiających bezpieczeństwo pracy, jakość produktu oraz efektywność linii – według standardów WCM
  • Analiza procesu produkcji oraz określanie miejsc / obszarów / procesów, które mają wpływ na wynik osiągany przez linie produkcyjne
  • Nadzór nad programem usprawnień/ Kaizen w swoim obszarze
  • Bieżąca komunikacja i współpraca z operatorami, liderami w zakresie analizy problemów na danych liniach
  • Wizualizacja danych dotyczących usprawnień i osiąganych wyników
  • Zarządzanie ustawieniami linii, weryfikacja poprawności ustawień (Centrerlining)
  • Wspieranie prac w obszarze AM na liniach produkcyjnych, weryfikacja tworzonych standardów, udział w audytach
  • Zapewnienie najwyższego standardu prowadzenia procesu produkcji
  • Redukcja strat wynikająca z działań w ramach programu R2S/WCM
  • Nadzór nad stanem technicznym maszyn i urządzeń w celu bezpiecznej, efektywnej i zgodnej ze standardami jakości realizacji zadań produkcyjnych

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne (chemiczne, technologia żywności, automatyka, mechaniczne, elektryczne)
  • Doświadczenie w pracy w przemyśle spożywczym (min. 2 lata) na stanowisku samodzielnym – o podobnym profilu technicznym lub bezpośrednio produkcyjnym
  • Znajomość specyfiki i wymagań przemysłu spożywczego w zakresie BHP, bezpieczeństwa i jakości produktu
  • Wiedza z zakresu WCM/ LEAN
  • Umiejętność prowadzenia wielu zadań / projektów równolegle
  • Zmysł obserwacji i analitycznego myślenia
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • Samodzielność

To oferujemy

  • Umowę o pracę w rozpoznawalnej firmie FMCG w standardzie World Class Manufacturing
  • Udział w projektach i wymianę doświadczeń z ekspertami w Polsce i całej Europie
  • Konkurencyjne warunki zatrudnienia z nagroda roczną uzależnioną od wyników pracy
  • Bogaty pakiet pracowniczy - Pracowniczy Program Emerytalny, prywatna opieka medyczna, grupowe ubezpieczenie zdrowotne, karta sportowa MultiSport, dofinansowanie do wypoczynku dla pracowników i ich dzieci, tańsze zakupy w sklepiku zakładowym, benefity świąteczne itp.
  • Pracę, o wysokich standardach bezpieczeństwa i jakości, która ma znaczenie dla nas i miliona konsumentów na całym świecie

O nas