Technika

Specjalista / Specjalistka ds. Transmisji
Gdańsk

Twoje zadania:

  • Planowanie sieci transmisyjnej opartej na połączeniach radioliniowych i światłowodowych na powierzonym obszarze
  • Przygotowanie zapotrzebowania sprzętowego, ocena kosztorysów instalacyjnych, weryfikacja dokumentacji powykonawczej
  • Koordynacja instalacji i konfiguracja sprzętu transmisyjnego we współpracy z podwykonawcami
  • Uczestnictwo w projektach związanych z rozbudową i modernizacją sieci transmisyjnej
  • Monitorowanie jakości sieci transmisyjnej
  • Wsparcie procesów budowy światłowodów oraz współpraca z firmami podwykonawczymi.

Szukamy Ciebie, jeśli:

  • Posiadasz wykształcenie wyższe techniczne (lub jesteś studentem i możesz pracować w ramach pełnego etatu). Preferowany kierunek telekomunikacja, radiokomunikacja i pokrewne
  • Masz doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku albo jesteś na początku swojej kariery zawodowej
  • Posiadasz wiedzę z zakresu działania sieci transmisyjnych i/lub orientujesz się w architekturze sieci radiowych GSM/UMTS/LTE/5G
  • Lubisz pracę w zespole i potrafisz działać pod presją czasu
  • Cechuje Cię umiejętność organizacji pracy własnej oraz grupy podwykonawców
  • Wiedza i umiejętność z zakresu instalacji oraz konfiguracji sprzętu telekomunikacyjnego będzie dodatkowym atutem.

Chcesz wiedzieć więcej, napisz do mnie.

Katarzyna Mathias

[email protected]

Zobacz jak wygląda praca w Play:

Otrzymasz od nas benefity:

  • Umowa o pracę
  • Podstawa premii rocznej w wysokości 20% wynagrodzenia
  • Praca hybrydowa (office + home office)
  • Różnorodny rozwój: szkolenia, projekty, rekrutacje wewnętrzne
  • Telefon i Internet PLAY wraz z dodatkowymi usługami (m.in. telewizja, nawigacja, dostęp do biblioteki online) oraz zniżki pracownicze
  • Opieka medyczna i ubezpieczenie na życie w pełni finansowane przez pracodawcę
  • Szeroki wybór benefitów na platformie kafeteryjnej
  • Dodatkowy benefit świąteczny
  • Dodatkowy dzień urlopu na profilaktykę zdrowotną