O nas

KIR to hub usług wspólnych polskiego sektora finansowego.

Budujemy rozwiązania systemowe dla bankowości, gospodarki i administracji. Na bazie doświadczenia i najnowszej technologii dostarczamy usługi, które skutecznie pomagają partnerom biznesowym w uwalnianiu potencjału ich projektów i wdrażaniu innowacji.

Od 30 lat rozliczamy płatności detaliczne w Polsce, tworzymy rozwiązania z zakresu bezpiecznej wymiany informacji - w tym służące przeciwdziałaniu przestępczości finansowej (AML), mechanizmy oparte na analizie big data, czy rozwiązania z obszaru otwartej bankowości (Open banking). Zapewniamy narzędzia z zakresu identyfikacji elektronicznej oraz usług zaufania: zdalne potwierdzanie tożsamości – mojeID oraz kwalifikowany podpis elektroniczny – mSzafir. Jesteśmy pionierem stosowania technologii blockchain w sektorze finansowym.

Specjalista ds. procesów IT i rozliczeń
Miejsce pracy: Warszawa

Twój zakres obowiązków:

 • zarządzanie licencjami oraz zasobami sprzętowymi w firmie,
 • utrzymywanie baz danych dotyczących sprzętu IT, licencji, oprogramowania i aplikacji oraz umów IT,
 • definiowanie regulacji i standardów w zakresie zarządzania sprzętem IT i licencjami oraz w zakresie standardów sprzętowych,
 • udział w procesie zakupowym dla sprzętu i oprogramowania IT,
 • optymalizacja przebiegu procesów IT w odniesieniu do specyfiki organizacji, posiadanych zasobów i kompetencji,
 • optymalizacja efektywności istniejących procesów IT,
 • definiowanie przebiegu nowych procesów w organizacji w odniesieniu do IT.

Nasze wymagania:

 • minimum 2 lata doświadczenia w obszarze operacji i procesów IT,
 • znajomość dobrych praktyk w zakresie procesów IT (ITIL/ITSM),
 • ogólna znajomość zasad i modeli licencjonowania oprogramowania największych dostawców,
 • umiejętność analizy, syntezy danych i wyciągania wniosków z dostępnych danych,
 • praktyczna znajomość MS Office,
 • znajomość i umiejętność pracy w systemach klasy ServiceDesk IT (ITSM),
 • umiejętność syntetycznego opisywania procesów i tworzenia procedur operacyjnych,
 • doświadczenie przy modelowaniu i dokumentowaniu procesów IT,
 • znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym pracę z dokumentacją,
 • własna inicjatywa oraz samodzielność w realizacji zadań.

Mile widziane:

 • doświadczenie w audytach licencyjnych lub w obsłudze procesów AM/SAM,
 • umiejętność tworzenie diagramów opisujących procesy.

Dlaczego warto pracować w KIR?

Aplikuj

Klikając w przycisk „Wyślij” zgadzasz się na przetwarzanie przez Krajową Izbę Rozliczeniowa S.A. z siedzibą w Warszawa 02-781, rtm. W. Pileckiego 65 Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.

W każdym czasie możesz cofnąć zgodę, kontaktując się z nami pod adresem [email protected] Cofnięcie zgody pozostaje bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.

Twoje dane osobowe wskazane w Kodeksie pracy lub w innych ustawach szczegółowych (według wymogów ogłoszenia), przetwarzamy w oparciu o przepisy prawa i ich podanie jest konieczne do wzięcia udziału w rekrutacji. Pozostałe dane osobowe (np. wizerunek) przetwarzamy na podstawie Twojej dobrowolnej zgody, którą wyraziłaś/eś wysyłając nam swoje zgłoszenie rekrutacyjne i ich podanie nie ma wpływu na możliwość udziału w rekrutacji.

Możemy przetwarzać Twoje dane osobowe zawarte w zgłoszeniu rekrutacyjnym także w celu ustalenia, dochodzenia lub obrony przed roszczeniami, jeżeli roszczenia dotyczą prowadzonej przez nas rekrutacji. W tym celu będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w oparciu o nasz prawnie uzasadniony interes, polegający na ustaleniu, dochodzeniu lub obrony przed roszczeniami w postępowaniu przed sądami lub organami państwowymi.

Masz prawo dostępu do swoich danych, w tym uzyskania ich kopii, sprostowania danych, żądania ich usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz przeniesienia podanych danych (na których przetwarzanie wyraziłeś zgodę) do innego administratora danych. Masz także prawo do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

Twoje dane osobowe przetwarzamy w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu przez okres 6 miesięcy wysłania zgłoszenia rekrutacyjnego, a gdy wyraziłaś/eś zgodę na udział w przyszłych rekrutacjach przez okres 2 lat od wysłania zgłoszenia rekrutacyjnego.

Twoje dane osobowe możemy przekazać dostawcom usługi publikacji ogłoszeń o pracę.

Nie przekazujemy Twoich danych osobowych poza Europejski Obszar Gospodarczy.

W razie pytań możesz się z nami skontaktować pod adresem [email protected]  lub naszym Inspektorem Ochrony Danych pod adresem [email protected]