MARKETING

Starszy Specjalista / Starsza Specjalistka ds. Data Science
Warszawa

Twoje zadania:

  • Budowa modeli predykcyjnych, segmentacyjnych i rekomendacyjnych z wykorzystaniem technik Machine Learning/Artificial Intelligence (ML/AI)
  • Dostarczanie pogłębionych analiz i rekomendacji dotyczących zachowań klientów w oparciu o dane ustrukturyzowane i nieustrukturyzowane
  • Wykorzystanie narzędzi generatywnej sztucznej inteligencji (generative AI) i NLP w celu dostarczania insightów na bazie danych tekstowych oraz wdrażania rozwiązań opartych na tych narzędziach
  • Analityczne wsparcie działań biznesowych
  • Wdrażanie, monitoring efektywności i optymalizacja opracowanych rozwiązań
  • Ścisła współpraca z biznesem i IT
  • Wdrażanie nowych źródeł danych i narzędzi analitycznych

Szukamy Ciebie jeśli:

  • Posiadasz wykształcenie wyższe w zakresie nauk ścisłych (data science, big data, statystyka, ekonometria, metody ilościowe, matematyka, informatyka)
  • Masz min. 4 lat doświadczenia jako data scientist
  • Masz doświadczenie w modelowaniu i analizie danych w środowisku biznesowym
  • Masz doświadczenie w pracy z dużymi zbiorami danych ustrukturyzowanych i nieustrukturyzowanych
  • Świetnie poruszasz w SQL i orientujesz się w Sparku
  • Praktycznie znasz pakiety Python do przetwarzania i modelowania danych: pandas, pySpark, scikit-learn, xgboost, lgbm, matplotlib
  • Masz doświadczenie w promptowaniu dużych modeli językowych (LLM)
  • Potrafisz zrozumieć dane, wyciągnąć wnioski i przekazać je odbiorcom biznesowym
  • Lubisz pracować z ludźmi, jesteś otwarty/otwarta i komunikatywny/komunikatywna
  • Cechuje Cię zaangażowanie, odpowiedzialność za powierzone zadania i i skuteczność

Chcesz wiedzieć więcej, napisz do mnie.

Irmina German

[email protected]

Zobacz jak wygląda praca w Play:

Otrzymasz od nas benefity:

  • Umowa o pracę
  • Podstawa premii rocznej w wysokości 20% wynagrodzenia
  • Praca hybrydowa (office + home office)
  • Różnorodny rozwój: szkolenia, projekty, rekrutacje wewnętrzne
  • Telefon i Internet PLAY wraz z dodatkowymi usługami (m.in. telewizja, nawigacja, dostęp do biblioteki online) oraz zniżki pracownicze
  • Opieka medyczna
    i ubezpieczenie na życie w pełni finansowane przez pracodawcę
  • Szeroki wybór benefitów na platformie kafeteryjnej
  • Dodatkowy benefit świąteczny
  • Dodatkowy dzień urlopu na profilaktykę zdrowotną