Stolarz

Głównym zadaniem MESKO S.A.
jest dostarczanie dla Sił Zbrojnych RP oraz innych
podmiotów odpowiedzialnych za bezpieczeństwo
państwa coraz to nowocześniejszej i wysokiej jakości amunicji i rakiet, poprzez wprowadzanie najnowocześniejszych technologii.

Zakres obowiązków na stanowisku pracy:

  • Wykonywanie i konserwacja przedmiotów drewnianych, tj. skrzynie, stoły,
    podesty, itp.,
  • Obróbka artykułów drewnianych, cięcie i struganie desek z drewna, cięcie sklejek na wymiar, wycinanie, łączenie i montaż elementów, szlifowanie oraz heblowanie powierzchni drewnianych,
  • Przestrzeganie procesu technologicznego w czasie wykonywania pracy,
  • Dbanie o należyty stan maszyn, urządzeń, narzędzi i sprzętu oraz o porządek i ład
    na stanowisku pracy,
  • Wykonywanie prostych prac naprawczych sprzętu technicznego oraz jego konserwacja,
  • Przestrzeganie tajemnicy służbowej i Regulaminu pracy w MESKO S.A.

Wymagania

Konieczne:

  •  Wykształcenie: -minimum zawodowe
    stolarz

Pożądane:

  • Posiadanie wiedzy na temat istniejących metod obróbki drewna,
  • Umiejętność czytania rysunku technicznego,
  • Umiejętność obsługi specjalistycznych maszyn/urządzeń (np. frezarka, strugarka),
  • Dobra organizacja pracy, samodzielność i rzetelność w zakresie powierzonych zadań,
  • Umiejętność pracy w zespole,
  • Predyspozycje osobowościowe: punktualność, dokładność, sumienność, odpowiedzialność, uczciwość,
  • Mile widziane: doświadczenie na podobnym stanowisku, uprawnienia do kierowania wózkami widłowymi.

Rodzaj umowy: umowa o pracę (pełny etat)

Miejsce pracy: Skarżysko-Kamienna

Oferujemy:

  • W przypadku pozytywnej oceny efektów pracy stałe zatrudnienie na umowę
    o pracę,
  • Stabilność i bezpieczeństwo zatrudnienia,
  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kwalifikacji,
  • Dofinansowanie do wypoczynku, okolicznościowe świadczenia dla pracowników
    i ich dzieci.