Lagardere Duty Free to światowy lider w branży Travel Retail. Posiadamy sieć sklepów wolnocłowych zlokalizowanych na prawie wszystkich polskich lotniskach. Nasze sklepy to m.in.: Aelia Duty Free, Aelia Beauty, The Fashion Gallery, The Fashion Place Accessories. Oferujemy ekskluzywne produkty topowych marek i wysoki standard obsługi klienta.

Sprzedawca Aelia Duty Free - Lotnisko Świdnik Lublin
Miejsce pracy: Lublin

Twój zakres obowiązków

  • Profesjonalna obsługa Klienta
  • Dbanie o zwiększanie sprzedaży
  • Przyjmowanie od Klienta płatności za zakupiony towar
  • Uzupełnianie na bieżąco brakującego towaru w sklepie

Nasze wymagania

  • Znajomość języka angielskiego
  • Entuzjazm i zaangażowanie
  • Umiejętność pracy w Zespole
  • Dyspozycyjność (praca zmianowa)
  • Nie wymagamy doświadczenia

To oferujemy

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę (wynagrodzenie: podstawa + atrakcyjny system premiowania)

  • Wymiar pracy: zatrudnienie na pełen etat

  • zniżki na produkty w sklepach Aelia (m.in. na perfumy, kosmetyki, słodycze, odzież)

  • Po trzymiesięcznym okresie próbnym otrzymasz dodatkowo: prywatną bezpłatną opiekę medyczną Medicover, dofinansowanie do karty MultiSport Plus, bezpłatne ubezpieczenie na życie NN i kartę podarunkową Sodexo na święta

  • Na co dzień oferujemy pracę z luksusowymi markami w międzynarodowym środowisku

  • Szkolenia. Nie wymagamy doświadczenia. Wszystkiego Cię nauczymy! Weźmiesz udział w szkoleniach, które rozwiną Twoje umiejętności i dodadzą Ci pewności siebie jako sprzedawcy