O nas

Lagardere Duty Free to światowy lider w branży Travel Retail. Posiadamy sieć sklepów wolnocłowych zlokalizowanych na prawie wszystkich polskich lotniskach. Nasze sklepy to m.in.: Aelia Duty Free, Aelia Beauty, The Fashion Gallery, The Fashion Place Accessories. Oferujemy ekskluzywne produkty topowych marek i wysoki standard obsługi klienta.

Beauty Konsultantka/Beauty Konsultant ​Aelia Duty Free​ - Lotnisko Kraków
Miejsce pracy: Kraków

Twój zakres obowiązków

  • Profesjonalna obsługa klientów i aktywna sprzedaż produktów w sklepie Aelia Duty Free zlokalizowanym na lotnisku

  • Reprezentowanie marki i komunikacja z jej przedstawicielem

  • Dbanie o wygląd ekspozycji oraz uzupełnianie brakującego towaru i testerów

Nasze wymagania

  • Zamiłowanie do branży BEAUTY

  • Nie wykluczamy zatrudnienia osób bez doświadczenia w pracy Konsultantki/Konsultanta Urody
  • Liczymy na Twój entuzjazm i zaangażowanie oraz chęć rozwijania własnych umiejętności i zdobywania wiedzy

  • Oczekujemy znajomości języka angielskiego na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację z klientem i przedstawicielem marki

To oferujemy

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Prywatna, bezpłatna opieka medyczna Medicover
  • Dofinansowanie do karty MultiSport Plus
  • Bezpłatne ubezpieczenie na życie NN
  • zniżki na produkty w sklepach Aelia
  • zniżki do restauracji i kawiarni należących do Grupy Lagardere Travel Retail
  • Elastyczny czas pracy
  • Pracę z luksusowymi markami w fajnym Zespole!
  • Szkolenia