Ekspert/Ekspertka ds. projektów i badań UX
Lokalizacja: Warszawa

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Czas pracy: Zadaniowy

Twoje codzienne zadania:

  • współpraca w crossorganizacyjnym zespole UX/UI z ciekawymi oraz różnorodnymi zadaniami i projektami (Agile),
  • samodzielne i kompleksowe planowanie oraz prowadzenie różnych rodzajów badań UX z klientami, partnerami biznesowymi, innymi użytkownikami,
  • analiza wyników badań, opracowywanie i wizualizacja wniosków oraz rekomendacji,
  • koordynacja projektów badawczych,
  • realizowanie UX writingu,
  • współtworzenie cyfrowych rozwiązań dla klientów – współpraca z zespołem badaczy, designerów i z innymi departamentami oraz współodpowiedzialność za realizację celów,
  • współpraca z agencjami badawczymi i dostawcami,
  • współpraca przy tworzeniu User Journey Maps,
  • udział w opracowaniu strategii UX/UI,
  • pozyskiwanie insight’ów oraz śledzenie trendów i innowacji w rozwiązaniach cyfrowych,
  • szerzenie w organizacji świadomości badań i klientocentrycznego podejścia.

Twoje doświadczenie i umiejętności:

  • ponad 3-letnie doświadczenie jako badacz(ka) UX,
  • doświadczenie w samodzielnym prowadzeniu i realizowaniu badań UX oraz innych rodzajów badań ilościowych i jakościowych (poparte portfolio przeprowadzonych badań),
  • umiejętność formułowania wniosków i rekomendacji oraz prezentowania ich interesariuszom po przeprowadzonych badaniach,
  • umiejętność praktycznego stosowania heurystyk Nielsena,
  • umiejętność tworzenia User Journey Maps,
  • ukierunkowanie na potrzeby klientów i interesariuszy oraz proaktywność w podejmowaniu inicjatyw,
  • umiejętność współpracy w dynamicznym środowisku,
  • wykształcenie wyższe,
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego na poziomie B2 (zdarzają się projekty międzynarodowe i prezentacje).

Mile widziane:

  • umiejętność pracy w narzędziach Miro/Mural,
  • znajomość podstaw projektowania rozwiązań cyfrowych i korzystanie z Figma,
  • doświadczenie w prowadzeniu projektów w metodyce Agile.

Specjalnie dla Ciebie mamy:

  • kulturę organizacyjną opartą na 5 wartościach: wspólnota, prostota, klient przede wszystkim, odpowiedzialność i wiarygodność,
  • przyjazną atmosferę pracy – lubimy się :)
  • interesującą i ambitną pracę w dynamicznej, międzynarodowej firmie ubezpieczeniowej, która stawia na różnorodność,
  • możliwości rozwoju zawodowego i realny wpływ na działania w organizacji oraz realizowanie superciekawych projektów/zadań,
  • kafeteryjny system benefitów – to Ty decydujesz z czego korzystasz,
  • pracę w modelu hybrydowym.

Benefity

  • Opieka medyczna,
    karta sportowa
    i kody zakupowe
  • Ubezpiecznie
    dla dzieci
  • Unikalne warunki
    grupowego ubezpieczenia
    na życie
  • Wysokie zniżki
    ubezpieczeń dla Ciebie
    i znajomych
  • Dofinansowanie
    szkoleń i kursów
  • Fundusz
    oszczędnościowo
    - inwestycyjnych
  • Dostęp do platformy
    języków obcych eTutor
  • Członkowstwo
    klubach UNIQA
    biletów do kina, teatru
  • Program rekomendacji
    pracowników
  • Świadczenia świąteczne
  • Inicjatywy dobroczynne
  • Poznaj nas

    Od 30 lat w Polsce tworzymy wyjątkowe miejsce pracy UNIQA.
    Jesteśmy 6. co do wielkości grupą ubezpieczeniową w Polsce.
    Chcemy, aby klienci wybierający UNIQA, wybierali lepsze życie.
    Zapewniamy im to, ubezpieczając i otaczając opieką ich zdrowie,
    życie i majątek. Co więcej, chcemy inspirować klientów do
    lepszego życia - dłuższego, zdrowszego i bezpieczniejszego. Z tą
    samą troską myślimy o naszych pracownikach.

    Naszą odpowiedzialność, stabilność i wiarygodność potwierdzają nagrody:

    Więcej informacji o firmie, procesach rekrutacjnych znajdziesz na stronie https://www.uniqa.pl/kariera