top
Medicover to więcej niż miejsce pracy. Medicover to przede wszystkim ludzie pełni pasji, zaangażowania, ludzie o wielkich sercach, którzy chcą w życiu czegoś więcej. Naszym celem jest poprawa i utrzymanie dobrego stanu zdrowia pacjentów. Dołącz do nas!

Obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:
Medicover to więcej niż miejsce pracy. Medicover to przede wszystkim ludzie. Ludzie pełni pasji, zaangażowania, ludzie o wielkich sercach, którzy chcą w życiu czegoś więcej. Naszym celem jest poprawa i utrzymanie dobrego stanu zdrowia Pacjentów. Są nas tysiące. Dołącz do nas!

Młodszy Trener ds. Relacji z Pacjentem ​

Miejsce pracy: Warszawa, Aleje Jerozolimskie 96

Coś o Tobie:

  • masz doświadczenie zawodowe w obszarze przygotowywania i prowadzenia szkoleń,
  • doskonale znasz techniki sprzedaży oraz standardy obsługi Klienta,
  • jesteś osobą mobilną, gotową do wizyt w centrach medycznych,
  • masz poparte sukcesami doświadczenie w sprzedaży/obsłudze Klienta,
  • wyróżniasz się inicjatywą, odpowiedzialnością i samodzielnością,
  • uwielbiasz nowe wyzwania i stale dbasz o poszerzanie własnych kompetencji.

Twoje zadania:

  • prowadzenie szkoleń w zakresie sprzedaży i obsługi Pacjenta w powierzonym regionie,
  • bieżąca analiza potrzeb szkoleniowo-rozwojowych,
  • stała współpraca z Koordynatorami Zespołów Obsługi Pacjentów,
  • rekomendowanie i wdrażanie dodatkowych działań mających na celu wzrost wyników sprzedaży i jakości obsługi,
  • opieka merytoryczna nad powierzonym obszarem dotyczącym obsługi Pacjenta i sprzedaży,
  • udział w procesach projektowania szkoleń, programów rozwojowych, onboardingu i testów wiedzy.

Proponujemy Ci:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • możliwość pracy w systemie hybrydowym (50% zdalnie),
  • rozwój kompetencji szkoleniowych,
  • realizację ambitnych i odpowiedzialnych zdań,
  • benefity m.in. prywatna opieka medyczna dla Ciebie i Twoich bliskich, pakiet sportowy, inne usługi i produkty na platformie Medicover Benefits i wiele więcej,
  • wsparcie w zdobywaniu nowej wiedzy oraz możliwość rozwoju poprzez udział w szkoleniach stacjonarnych, on-line oraz programach rozwojowych,
  • angażujące akcje w ramach kampanii well-beingowej „Zdrowie przez cały rok”,
  • możliwość zaangażowania się w wolontariat pracowniczy Fundacji Medicover.
Zapraszamy do składania aplikacji!
Więcej informacji na temat firmy: www.medicover.pl
Więcej informacji na temat kampanii: praca.medicover.pl/witamymamy