MARKETING

Specjalista / Specjalistka ds. Komunikacji BTL i Marketingu Handlowego
Warszawa

Twoje zadania:

  • Obsługa i realizacja projektów BTL z zakresu komunikacji i kreowania wizerunku marki oraz promocji poszczególnych produktów telekomunikacyjnych, w różnych kanałach sprzedaży;
  • Weryfikacja zgodności projektów materiałów reklamowy z brandbookiem Play oraz spójności komunikacji BTL z ATL i Internet;
  • Planowanie, projektowanie, koordynacja produkcji materiałów reklamowych drukowanych i video do sieci sprzedaży Play;
  • Tworzenie i egzekucja wytycznych w zakresie ekspozycji materiałów komunikacji BTL w punktach sprzedaży;
  • Weryfikacja wdrożenia aktualnego standardu wizualizacji w punktach sprzedaży Play oraz bieżąca analiza konkurencji i trendów w marketingu BTL;
  • Planowanie i kompletowanie materiałów BTL dla POS – współpraca z Działem Logistyki;
  • Przygotowywanie i koordynowanie działań związanych z organizacją eventów i innych aktywności lokalnych wspierających sprzedaż;
  • Bezpośrednia współpraca z dostawcami zewnętrznymi (agencje reklamowe, drukarnie) i działami wewnątrz firmy min. oferty, sprzedaży i logistyki.

Poszukujemy Ciebie, jeśli:

  • Angażujesz się w 120% w to co robisz i wyróżniasz się inicjatywą;
  • Jesteś skuteczny;
  • Masz min. 3 letnie doświadczenie w marketingu ATL i BTL;
  • Posługujesz się j. angielski w stopniu bardzo dobrym – w mowie i piśmie;
  • Znasz i lubisz dynamiczny rynek usług telekomunikacyjnych oraz nowych technologii;
  • Sprawnie posługujesz się programami z pakietu MS Office (Excel, Power Point);
  • Posiadasz umiejętności analityczne – pod kątem prezentacji danych i podsumowań; wyciągania wniosków i rekomendacji w zakresie prowadzonych projektów;
  • Potrafisz redagować teksty marketingowe oraz posiadasz zmysł estetyczny;
  • Jesteś kreatywny i potrafisz szukać innowacyjnych rozwiązań;
  • Jesteś nastawiony na realizację wyznaczonych celów;
  • Bardzo dobrze organizujesz swoją pracę;
  • Jesteś komunikatywny i posiadasz zdolności interpersonalne;
  • Cechujesz się odpowiedzialnością i dokładnością.

Chcesz wiedzieć więcej, napisz do mnie.

Irmina German

[email protected]

Zobacz jak wygląda praca w Play:

Otrzymasz od nas benefity:

  • Umowa o pracę
  • Podstawa premii rocznej w wysokości 20% wynagrodzenia
  • Praca hybrydowa (office + home office)
  • Różnorodny rozwój: szkolenia, projekty, rekrutacje wewnętrzne
  • Telefon i Internet PLAY wraz z dodatkowymi usługami (m.in. telewizja, nawigacja, dostęp do biblioteki online) oraz zniżki pracownicze
  • Opieka medyczna
    i ubezpieczenie na życie w pełni finansowane przez pracodawcę
  • Szeroki wybór benefitów na platformie kafeteryjnej
  • Dodatkowy benefit świąteczny
  • Dodatkowy dzień urlopu na profilaktykę zdrowotną