top
Medicover to więcej niż miejsce pracy. Medicover to przede wszystkim ludzie pełni pasji, zaangażowania, ludzie o wielkich sercach, którzy chcą w życiu czegoś więcej. Naszym celem jest poprawa i utrzymanie dobrego stanu zdrowia pacjentów. Dołącz do nas!

Obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:
Senior Front-End Developer

Biuro główne:

Warszawa, Aleje Jerozolimskie, 96

Jesteśmy zespołem z pasją do tworzenia innowacyjnych aplikacji frontendowych, a teraz szukamy doświadczonego specjalisty, który pomoże nam osiągnąć kolejne cele. Jeśli masz solidne doświadczenie z Angular (17.2) oraz świetnie czujesz się w pracy z narzędziami takimi jak NX, NGRX, to czekamy na Ciebie.

  • Forma zatrudnieniaKontrakt B2B.
  • Rekrutacja: zdalna.
  • Model pracy: zdalna/hybrydowa.

Zakres zadań:

  • Proponowanie rozwiązań technicznych dla tworzonych systemów.
  • Wytwarzanie i rozwój oprogramowania, zgodnie z dostarczonymi wymaganiami.
  • Utrzymanie istniejącego oprogramowania oraz poprawa błędów.
  • Wytwarzanie testów jednostkowych i innych testów automatycznych.
  • Wytwarzanie dokumentacji technicznej dla tworzonych rozwiązań.
  • Dbałość o stałą poprawę jakości, bezpieczeństwo oprogramowania i utrzymanie standardów, w tym realizowanie przeglądów kodu i optymalizowanie procesów, a także proponowanie usprawnień.
  • Udział w procesach estymacji pracochłonności projektu oraz analizy ryzyka projektowego.
  • Wsparcie programistyczne podczas wdrażania rozwiązań.
  • Wsparcie programistyczne w utrzymaniu wdrożonych rozwiązań.
  • Mentoring dla innych członków zespołu w zakresie technologii i dobrych praktyk.
  • Inne zadania​ zlecone przez przełożonego.

Czego oczekujemy od Ciebie?

  • Doskonałej znajomości Angular i powiązanych technologii (JavaScript, TypeScript).
  • Doświadczenia w pracy nad projektami enterprise, zwłaszcza w branży medycznej.
  • Samodzielności, inicjatywy oraz chęci do ciągłego rozwoju umiejętności.
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie B2.

Mile widziane:​

  • Praktyczna znajomość biblioteki PrimeNG.
  • Podstawowa znajomość procesu CI/CD, Azure Devops Pipelines i Docker.

Oferujemy:​

  • Dostęp i dofinansowanie platformy Medicover Benefits (m.in. bilety do kina, teatru, karnety sportowe) zniżki na usługi i produkty oferowane przez spółki Medicover, grupowe ubezpieczenie NNW i inne.
  • Wsparcie w zdobywaniu nowej wiedzy oraz możliwość rozwoju poprzez udział w szkoleniach oraz programach rozwojowych.
  • Pracę w branży, której misją jest ratowanie zdrowia i życia ludzi.
  • Możliwość zaangażowania się w wolontariat pracowniczy Fundacji Medicover.
  • Angażujące akcje w ramach kampanii well-beingowej "Zdrowie przez cały rok".
Zapraszamy do składania aplikacji!
Więcej informacji na temat firmy: www.medicover.pl