Mechanik Utrzymania Ruchu
Miejsce pracy: Bydgoszcz

Twój zakres obowiąków

Twój zakres obowiązków

Dział Utrzymania Ruchu w naszej fabryce to zespół Mechaników, Automatyków i Elektryków. Ich rolą jest profesjonalne wspieranie Operatorów w utrzymaniu ciągłości ruchu linii produkcyjnych sprowadzające się do udziału w przeglądach technicznych, naprawach, reagowaniu na awarie oraz do proaktywnego doskonalenia stanu technicznego maszyn, urządzeń i infrastruktury technicznej.

Na stanowisku Mechanika cenimy sobie bardzo doświadczonych kandydatów, ale mamy też ofertę dla osób bezpośrednio po szkole - ważna jest wiedza, zainteresowania techniczne i chęć nauki zawodu.

Nasze wymagania

  • wykształcenie zasadnicze zawodowe lub średnie o kierunku mechanik lub pokrewnym
  • umiejętności naprawy urządzeń, maszyn lub instalacji przemysłowych
  • zainteresowania techniczne i chęć nauki
  • znajomość obsługi pakietu MS Office
  • praca na jedną zmianę lub w systemie zmianowym 4 -brygadowym (4 brygady, 3zmiany po 8h, który jednak wiąże się z dodatkami finansowymi i dodatkowym urlopem

To oferujemy

  • pracę w nowoczesnej i dobrze zorganizowanej fabryce, z zaawansowanym systemem jakości, zapewniającej najwyższe standardy bezpieczeństwa, ergonomii, organizacji miejsca pracy i warunków socjalnych
  • stabilne zatrudnienie - umowa o pracę bezpośrednio w Unilever
  • atrakcyjne wynagrodzenie (podstawa brutto + dodatki za pracę zmianową, premia kwartalna i roczna) rosnące wraz z doświadczeniem pracownika
  • nagrody w programie doceniania pracowników, nagrody w programie zgłaszania pomysłów-usprawnień
  • indywidualna ścieżka kariery oparta o możliwości podnoszenia kwalifikacji – roczne wdrożenie do pracy, szkolenia przygotowujące do pracy, wsparcie doświadczonych pracowników, zdobywanie uprawnień
  • dodatkowy płatny urlop ojcowski
  • dodatkowy płatny urlop wypoczynkowy dla pracowników pracujących w systemie

O nas

O nas

Jesteśmy częścią Unilever - jednego z największych na świecie producentów żywności, kosmetyków i środków czystości. Tworzymy miejsce pracy, w którym można realizować swoje cele, wpływając tym samym na lepszy biznes i lepszy świat. U nas będziesz współpracować z cenionymi markami, będziesz odpowiedzialny za wprowadzanie innowacyjnych rozwiązań, małych i dużych, które sprawiają, że rozwijamy się i przodujemy na rynku. Udoskonalisz swoje umiejętności dzięki cennym radom naszych liderów i współpracowników, którzy zainspirują Cię do zmiany na lepsze. Dołącz do nas już dziś!