Lider Produkcji
Miejsce pracy: Bydgoszcz

Twój zakres obowiąków

Twój zakres obowiązków

Na tym stanowisku będziesz odpowiedzialny/a za zapewnienie efektywnego i płynnego przebiegu procesu produkcyjnego na wydziale produkcji kostek toaletowych Domestos. Do Twoich głównych zadań będzie należało:
- realizacja planów produkcyjnych przy zachowaniu właściwej jakości produktów, standardów higienicznych oraz optymalnego wykorzystania pracowników produkcyjnych, jak i maszyn i urządzeń,
- nadzór i koordynacja produkcji oraz innych prac związanych z prawidłowym funkcjonowaniem działu produkcji kosmetyków,
- zapewnienie odpowiednich standardów bezpieczeństwa pracy na obszarze wydziału oraz zapewnienie przestrzegania przez pracowników ustalonych zasad, norm i standardów w zakresie BHP,
- wdrażanie i stosowanie standardów Lean Manufacturing w dziale produkcyjnym, ukierunkowane na stałe podnoszenie efektywności procesów produkcyjnych,
- koordynowanie zespołu pracowników produkcyjnych,
- rozwój kompetencji pracowników, budowanie kultury informacji zwrotnej oraz dbałość o skuteczną komunikację na wydziale.

Nasze wymagania

  • minimum 3 lata doświadczenia na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej,
  • wysoko rozwinięte umiejętności zarządzania zespołem, motywowania i budowania zaangażowania pracowników produkcyjnych,
  • silna orientacja na realizację celów, dobre umiejętności planowania i organizacji pracy,
  • bardzo dobrze rozwinięte umiejętności komunikacyjne,
  • umiejętności analitycznego myślenia i rozwiązywania problemów,
  • umiejętność współpracy z pracownikami na wszystkich szczeblach w ramach organizacji oddziału,
  • znajomość metodologii Lean Manufacturing, w tym mile widziane doświadczenie we wdrażaniu narzędzi Lean na obszarze produkcji (np. 5S, SMED, itp.),
  • dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie,
  • sprawna obsługa pakietu MS Office (MS Excel, PowerPoint).

To oferujemy

  • współpracę i wymianę doświadczeń z ekspertami w Polsce i w całej Europie
  • bardzo wysokie standardy bezpieczeństwa pracy
  • dostęp do szkoleń i warsztatów prowadzonych przez światowych ekspertów efektywności procesów produkcyjnych, dostęp do platform e-learningowych (Degreed, LinkedIn, Udemy, GetAbstrakt, w tym szkoleń językowych)
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na pełen etat, od poniedziałku do piątku, na miejscu w fabryce w Bydgoszczy
  • atrakcyjne warunki zatrudnienia z systemem premiowym uzależnionym od wyników pracy
  • bogaty pakiet pracowniczy - Pracowniczy Program Emerytalny, prywatna opieka medyczna, grupowe ubezpieczenie zdrowotne, karta sportowa MultiSport, dofinansowanie do wypoczynku dla pracowników i ich dzieci, tańsze zakupy w sklepiku zakładowym, benefity świąteczne itp.

O nas

O nas

Jesteśmy dużym przedsiębiorstwem, tworzymy różnorodne marki i docieramy z naszymi produktami do ludzi na całym świecie. Równolegle dbamy o zrównoważony rozwój naszej firmy, o sukces naszych marek i naszych pracowników. Razem możemy czuć się dobrze w pracy, którą wykonujemy każdego dnia. W Unilever jesteś otoczony przez inspirujących liderów i wspierających współpracowników, dzięki temu realizujesz swój cel, wnosisz świeże pomysły i po prostu jesteś sobą.