top
Medicover to więcej niż miejsce pracy. Medicover to przede wszystkim ludzie pełni pasji, zaangażowania, ludzie o wielkich sercach, którzy chcą w życiu czegoś więcej. Naszym celem jest poprawa i utrzymanie dobrego stanu zdrowia pacjentów. Dołącz do nas!

Obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

W Medicover Sport zawodowo dbamy o zdrowie, kondycję fizyczną i rekreację pracowników wielu firm. Dzięki nam użytkownicy mogą w wygodny sposób skorzystać z bazy ponad 4500 obiektów sportowych oraz wielu aktywności online. Jako firma stawiamy na holistyczne podejście do zdrowia i rozumiemy znaczenie aktywności fizycznej oraz rekreacji w skutecznej profilaktyce chorób. Dzięki temu Medicover Sport oferuje najlepszą receptę na zdrowe rozwiązania dla firm.

Specjalista ds. Wsparcia Administracji Kontraktami

Miejsce pracy: Biuro Główne Medicover
Al. Jerozolimskie 96
Warszawa
(Sprawdź adres)

Twój zakres obowiązków:

  • Obsługa zapytań wpływających na skrzynkę mailową Działu Administracji Kontraktami.
  • Wprowadzanie danych do wewnętrznego systemu firmy.
  • Weryfikacja poprawności dokumentów przekazanych do Działu.
  • Obsługa posprzedażowa, w tym udzielanie informacji o warunkach umowy oraz bieżące rozwiązywanie spraw zgłaszanych przez Klientów.
  • Częściowo telefoniczna obsługa Klientów – nie będziesz musiał nic sprzedawać!
  • Współpraca z innymi zespołami.

Jeżeli jesteś osobą:

  • Ambitną, nastawioną na rozwój, która nie boi się wyzwań.
  • Pozytywnie nastawioną do świata i lubiącą ludzi.
  • Lubiącą pracę z danymi i dokumentami.
  • Samodzielną w podejmowaniu decyzji i z dobrą organizacją pracy.
  • Pozytywnie nastawioną do pracy z systemami administracyjnymi.
  • Znającą pakiet Office (Word, Excel, Outlook).
  • Lubiącą nieoczywiste rozwiązania zgłoś się do nas.
  • Dodatkowym atutem będzie doświadczenie w pracy z Klientem oraz znajomość języka angielskiego.

Dołącz do nas!

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.
  • #Samorozwój - uczestniczę w specjalistycznych szkoleniach oraz mam dostęp do platformy szkoleniowej, w której sama wybieram interesujące mnie tematy.
  • #PoszukiwanyPoszukiwana – polecam swoich znajomych do pracy w Medicover, a do tego pracuję z osobami, które cenię i lubię. Za polecenie mogę zyskać nawet do 6000 zł.
  • #NieSamąPracąCzłowiekŻyje – po pracy działam jako wolontariusz w Fundacji Medicover, a dodatkowo mogę poczuć się jak gwiazda rocka, bo dołączyłam do MediCover Band.
  • #WsiąśćDoPociaguBylejakiego – spełniam marzenia i podróżuję. Też marzysz o tym, aby w piątkowe popołudnie spędzić weekend poza miastem? Nic prostszego. Nasze nowo wyremontowane biuro mieści się 10 minut spacerem od Dworca Zachodniego.
  • #WZdrowymCieleZdrowyDuch - od pierwszych dni zatrudnienia mogę skorzystać z bezpłatnej opieki medycznej.
  • #MamTęMoc - z pakietem sportowym Medicover Sport mam bezpłatny dostęp do ponad 4600 obiektów sportowych, rekreacyjnych i rozrywkowych w całej Polsce.
  • Dbam o #ZdrowyUśmiech z dodatkowym pakietem stomatologicznym Medicover Stomatologia.
  • #CzujęSięBezpiecznie - dostaję bezpłatne ubezpieczenie NNW od 1 dnia zatrudnienia.
  • #SpeakEnglish - uczę się angielskiego za pomocą platformy e-learningowej w dogodnym dla mnie miejscu i czasie. Mam też możliwość uczestniczenia w stacjonarnym kursie językowym.
  • #WorkLifeBalance - dzięki platformie Medicover Benefits mogę wybierać benefity dopasowane do moich potrzeb. Teatr, masaż, a może zakupy w ulubionym sklepie? Wybieram to, na co mam ochotę.
  • #LessWaste – to ekologiczne rozwiązania w duchu Medicover. Razem z zespołem uczestniczymy w akcjach dbania o środowisko.
  • #WellBeing – o swoje zdrowie i dobre samopoczucie dbam przez cały rok. Biorę udział między innymi w profilaktycznych badaniach krwi, zajęciach jogi w biurze, czy webinarach edukacyjnych.
Zapraszamy do składania aplikacji!
Więcej informacji na temat firmy: www.medicover.pl

Rekrutację prowadzi:

Oliwia Bielecka
Młodsza Specjalistka ds. Rekrutacji Biznesowych
tel. 539 096 530
e-mail: [email protected]

Więcej o zasadach rekrutacji wewnętrznej dowiesz się tutaj.