SPRZEDAŻ

Key Account Manager
Szczecin

Twoje zadania:

  • Współtworzenie strategii sprzedaży, pozyskania, utrzymania i rozwoju klientów biznesowych z segmentu MLE
  • Realizacja określonych celów sprzedażowych do nowych i obecnych klientów
  • Poszukiwanie możliwości i źródeł dotarcia oraz pozyskania nowych klientów
  • Efektywne budowanie i utrzymywanie dobrych relacji z obecnymi klientami
  • Diagnozowanie potrzeb klientów i rekomendowanie odpowiednich rozwiązań
  • Kreowanie profesjonalnego wizerunku firmy
  • Analiza konkurencji oraz bieżących trendów na rynku telekomunikacyjnym

Szukamy Ciebie, jeśli:

  • Posiadasz doświadczenie na podobnym stanowisku lub w zarządzaniu sprzedażą do klientów z segmentu MLE
  • Posiadasz doświadczenie w skutecznym budowaniu i utrzymaniu bazy klientów
  • Znasz branżę telekomunikacyjną i usługi ICT
  • Wykazujesz umiejętności interpersonalne pozwalające na swobodną i efektywną komunikację
  • Cechuje Cię innowacyjność, proaktywne podejście i umiejętność szybkiej analizy

Chcesz wiedzieć więcej, napisz do mnie.

Katarzyny Haczek

[email protected]

Otrzymasz od nas benefity:

  • Umowa o pracę
  • System premiowy powiązany z Twoimi osobistymi wynikami pracy
  • Praca hybrydowa (office + home office)
  • Różnorodny rozwój: szkolenia, projekty, rekrutacje wewnętrzne
  • Telefon i Internet PLAY wraz z dodatkowymi usługami (m.in. telewizja, nawigacja, dostęp do biblioteki online) oraz zniżki pracownicze
  • Opieka medyczna
    i ubezpieczenie na życie w pełni finansowane przez pracodawcę
  • Szeroki wybór benefitów na platformie kafeteryjnej (m.in. karty sportowe, vouchery)
  • Dodatkowy benefit świąteczny
  • Dodatkowy dzień urlopu na profilaktykę zdrowotną