top
Medicover to więcej niż miejsce pracy. Medicover to przede wszystkim ludzie pełni pasji, zaangażowania, ludzie o wielkich sercach, którzy chcą w życiu czegoś więcej. Naszym celem jest poprawa i utrzymanie dobrego stanu zdrowia pacjentów. Dołącz do nas!

Obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:
Starszy specjalista ds. Systemów HR i Raportowania

Biuro główne:

Warszawa, Al. Jerozolimskie 96

Nasz zespół się rozrasta! Rozwijamy się o kolejne nowe stanowisko Starszego Specjalisty ds. Systemów HR i Raportowania. Jeśli jesteś ambitną osobą poszukującą nowych wyzwań, aplikuj do Medicover. To idealna okazja dla osoby, która chce wkroczyć na ścieżkę sukcesu razem z nami.

  • Forma zatrudnienia: umowa o pracę.
  • Rekrutacja: zdalna.
  • Model pracy: hybrydowy (możliwość pracy zdalnej).

Zakres zadań:

Analiza przedwdrożeniowa [uczestnictwo w projektach i realizowanie zadań związanych z wdrożeniami i utrzymaniem systemu Teta HR, w tym udział w pracach analityczno-koncepcyjnych]
• Konfiguracja systemu
a) tworzenie rozszerzeń funkcjonalnych systemu Teta HR,
b) tworzenie raportów w systemie Teta HR,
c) testowanie wytworzonych rozwiązań,
• Prowadzenie szkoleń dla użytkowników oraz wsparcie powdrożeniowe
• Nadawanie uprawnień / role
• Tworzenie dokumentacji

Nasze wymagania:

  • Podstawowa znajomość polskiego schematu płacowego
  • Znajomość struktur bazy danych TETA HR/Oracle (kadry/płace) i zapytań SQL
  • Minimum 4 lata doświadczenia w użytkowaniu oprogramowania klasy ERP Teta moduł HR
  • Chęć nabycia lub poszerzania kompetencji w obszarze rozwiązań klasy ERP Teta, SAP Cloud Platform
  • Znajomość zagadnień związanych z migracją danych w ramach modułu HR
  • Nastawienie na realizację celów i pracę zespołową
  • Umiejętność efektywnego organizowania własnego czasu
  • Dobra znajomość języka SQL (pisanie zapytań, funkcji, procedur)
  • English na poziomie czytania i zrozumienia dokumentacji (B1+)

Mile widziane:​

  • Dobra znajomość programu xlsx
  • Znajomość procesów biznesowych w obszarze HR
  • Znajomość kodeksu pracy w zakresie zarządzania czasem pracy
  • Dobra wiedza merytoryczna z zakresu prawa pracy, PDOF, ZUS, PFRON, PPK
  • Umiejętność prowadzenia oraz dokumentowania spotkań
  • Doświadczenie we wdrażaniu TETA HR/TC/Teta2000

Oferujemy:​

  • Dostęp i dofinansowanie platformy Medicover Benefits (m.in. bilety do kina, teatru, karnety sportowe) zniżki na usługi i produkty oferowane przez spółki Medicover, grupowe ubezpieczenie NNW i inne
  • Wsparcie w zdobywaniu nowej wiedzy oraz możliwość rozwoju poprzez udział w szkoleniach oraz programach rozwojowych
  • Pracę w branży, której misją jest ratowanie zdrowia i życia ludzi
  • Możliwość zaangażowania się w wolontariat pracowniczy Fundacji Medicover
  • Angażujące akcje w ramach kampanii well-beingowej "Zdrowie przez cały rok"
Zapraszamy do składania aplikacji!
Więcej informacji na temat firmy: www.medicover.pl