top
Szpital Medicover to wielospecjalistyczna jednostka medyczna nastawiona na kompleksową opiekę nad pacjentem. Naszym atutem jest doświadczona kadra, nowoczesny sprzęt oraz komfortowe warunki pobytu. Diagnozujemy, leczymy, ratujemy życie.

Obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:
Specjalista ds. Jakości - Szpital Medicover

Miejsce pracy:

Biuro Szpitala Medicover

ul. Branickiego 17, Warszawa

(sprawdź dojazd)

Twoje zadania:

  • utrzymanie standardów zarządzania jakością, standardów akredytacji,
  • monitorowanie i doskonalenie systemu zarządzania jakością,
  • wdrażanie działań zapobiegawczych oraz naprawczych w obszarze zarządzania jakością,
  • bieżąca aktualizacja dokumentów systemowych,
  • tworzenie planów audytów wewnętrznych,
  • wsparcie merytoryczne oraz szkolenia dla personelu Szpitala Medicover.

Nasze oczekiwania:

  • wykształcenie wyższe, kierunek: zdrowie publiczne lub kierunki medyczne (pielęgniarstwo/położnictwo/ratownictwo medyczne),
  • min. rok  doświadczenia na podobnym stanowisku w branży medycznej,
  • znajomość przepisów prawa medycznego,
  • znajomość standardów medycznych, norm ISO,
  • bardzo dobra organizacja pracy własnej,
  • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office,
  • znajomości jęz. angielskiego na poziomie min. B2 – mile widziane.

Oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • kompleksowe wdrożenie do pracy,
  • pracę w zespole zaangażowanych oraz pomocnych osób,
  • realne możliwości rozwoju i awansu w ramach struktur Medicover,
  • pracę w systemie 8h od poniedziałku do piątku, w godzinach: 8-16 lub 9-17,
  • program poleceń wewnętrznych – otrzymuj premie za polecenie osób do pracy,
  • prywatną opiekę medyczną – dla Ciebie i Twojej rodziny,
  • dodatkowe benefity: współfinansowana karta sportowa Medicover Sport, produkty na platformie Medicover Benefits (np. bilety do kina, vouchery na zakupy) i wiele więcej,
  • możliwość zaangażowania się w wolontariat pracowniczy Fundacji Medicover,
  • dostęp do platformy e-learningowej do nauki języka angielskiego oraz wewnętrznych szkoleń.
Zachęcamy do składania aplikacji!
Więcej informacji na temat firmy: www.medicover.pl
Więcej informacji na temat kampanii:https://www.medicover.pl/praca/witamy-mamy/