SPRZEDAŻ

Regionalny Kierownik / Kierowniczka Sprzedaży
Radom

Twoje zadania:

  • Efektywne zarządzanie rozproszonym zespołem sprzedażowy w podległym regionie
  • Ocena jakościowa salonów sprzedaży
  • Kontrola budżetu operacyjnego sklepów
  • Analiza i raportowanie wyników
  • Coaching i mentoring zespołu
  • Działania rekrutacyjne

Szukamy Ciebie, jeśli:

  • Posiadasz doświadczenie w zarządzaniu siecią sprzedaży
  • Posiadasz doświadczenie w zarządzaniu podległym zespołem w ramach rozproszonej struktury
  • Lubisz pracę w terenie
  • Dobrze organizujesz własną pracę
  • Cechuje Cię entuzjazm i kreatywne podejście do pracy
  • Znasz język angielski na poziomie B2/B1
  • Posiadasz prawo jazdy kategorii B

Chcesz wiedzieć więcej, napisz do mnie.

Katarzyny Haczek

[email protected]

Otrzymasz od nas benefity:

  • Umowa o pracę
  • System premiowy powiązany z Twoimi osobistymi wynikami pracy
  • Praca hybrydowa (office + home office)
  • Różnorodny rozwój: szkolenia, projekty, rekrutacje wewnętrzne
  • Telefon i Internet PLAY wraz z dodatkowymi usługami (m.in. telewizja, nawigacja, dostęp do biblioteki online) oraz zniżki pracownicze
  • Opieka medyczna
    i ubezpieczenie na życie w pełni finansowane przez pracodawcę
  • Szeroki wybór benefitów na platformie kafeteryjnej (m.in. karty sportowe, vouchery)
  • Dodatkowy benefit świąteczny
  • Dodatkowy dzień urlopu na profilaktykę zdrowotną