ENPROM Sp. z o.o. to prężna firma gwarantująca najwyższą jakość wykonywanych usług w branży elektroenergetycznej na rynku polskim i zagranicznym.

Projektant
Teren pracy: Krzeszowice, Kraków

Opis stanowiska:

  • Wykonywanie projektów technicznych, budowlanych, wykonawczych i powykonawczych w zakresie sieci elektroenergetycznych wysokiego napięcia
  • Nadzór projektancki nad prowadzonymi przez Spółkę inwestycjami
  • Analizowanie i przetwarzanie informacji wejściowej niezbędnej do stworzenia projektu, w tym wizje lokalne, uzgodnienia z zarządcami nieruchomości/klientami, dokonywanie uzgodnień branżowych
  • Współpraca z przedstawicielami Inwestora w zakresie projektowym i z ekipami wykonawczymi w terenie

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe, preferowany kierunek: elektrotechnika lub pokrewny
  • Minimum 2-letnie doświadczenie na stanowisku projektanta opracowującego projekty w zakresie sieci: 110kV , 220kV, 400 kV
  • Znajomość polskich i europejskich standardów projektowania, a także norm i przepisów wynikających z Prawa Budowlanego oraz ustaw powiązanych
  • Posiadanie uprawnień budowlanych do projektowania bez ograniczeń w specjalności instalacyjnej w zakresie sieci, instalacji i urządzeń elektrycznych i elektroenergetycznych
  • Znajomość oprogramowania inżynierskiego CAD, GIS i pakietu MS Office
  • Mile widziana znajomość programów PLS-CADD i/lub CYMCAP
  • Terminowość w wykonywaniu prac projektowych, zgodnie z harmonogramem uzgodnionym z inwestorem
  • Znajomość języka angielskiego i/lub niemieckiego na poziomie min. B1
  • Prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

  • Pracę w grupie utalentowanych, profesjonalnych pasjonatów
  • Umowę o pracę lub umowę B2B lub inną forma współpracy
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Multisport
  • Dodatkowe ubezpieczenie na życie
  • Możliwość rozwoju i poszerzania kompetencji
  • Niezbędne narzędzia pracy
  • Spotkania integracyjne
  • Brak dress code