ENPROM Sp. z o.o. to prężna firma gwarantująca najwyższą jakość wykonywanych usług w branży elektroenergetycznej na rynku polskim i zagranicznym.

Projektant obwodów pierwotnych / obwodów wtórnych
Teren pracy: Poznań

Opis stanowiska:

  • Kompleksowe wykonywanie dokumentacji projektowej w zakresie stacji elektroenergetycznych WN i NN wraz z pełnieniem nadzorów autorskich
  • Współpraca z zespołem projektowym w zakresie realizacji zadań
  • Realizacja powierzonych zadań zgodnie z harmonogramem
  • Szacowanie kosztów realizacji nowych projektów
  • Udział w wizjach lokalnych i naradach koordynacyjnych (poza miejscem pracy)
  • Współpraca z przedstawicielami inwestora w zakresie projektowym i z ekipami wykonawczymi w terenie

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne (preferowany kierunek: elektrotechnika, elektroenergetyka)
  • Minimum 3-letnie doświadczenie zawodowe w projektowaniu stacji elektroenergetycznych WN i NN
  • Znajomość polskich i europejskich standardów projektowania, a także norm i przepisów wynikających z Prawa Budowlanego oraz ustaw powiązanych
  • Posiadanie uprawnień budowlanych do projektowania bez ograniczeń w specjalności instalacyjnej w zakresie sieci, instalacji i urządzeń elektrycznych i elektroenergetycznych
  • W zależności od doświadczenia znajomość oprogramowania ePlan i/lub AutoCAD, programów pakietu Office
  • Terminowość w wykonywaniu prac projektowych, zgodnie z harmonogramem uzgodnionym z inwestorem
  • Znajomość języka angielskiego i/lub niemieckiego na poziomie min. B1
  • Prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

  • Pracę w grupie utalentowanych, profesjonalnych pasjonatów
  • Umowę o pracę lub umowę B2B lub inną forma współpracy
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Multisport
  • Dodatkowe ubezpieczenie na życie
  • Możliwość rozwoju i poszerzania kompetencji
  • Niezbędne narzędzia pracy
  • Spotkania integracyjne
  • Brak dress code