Nr ref.:
Specjalista ds. Księgowości
Lublin
Opis stanowiska:
  • Weryfikacja dokumentów księgowych pod względem formalnym i rachunkowym zgodnie z obowiązującymi przepisami.
  • Księgowanie wyciągów bankowych.
  • Księgowanie i rozliczanie faktur dotyczących dostaw WNT.
  • Rozliczanie i księgowanie kosztów podróży służbowych.
  • Rozliczanie i księgowanie zaliczek pracowników.
  • Prowadzenie rozrachunków z dostawcami oraz uzgadnianie sald, sporządzanie kompensat.
  • Bieżąca analiza i weryfikacja zapisów na kontach księgowych.
  • Bieżąca współpraca z innymi działami.
Wymagania:
  • Minimum średnie wykształcenie (preferowane finanse i rachunkowość),
  • Doświadczenie w pracy w księgowości minimum 3 lata,
  • Praktyczna znajomość zagadnień księgowych oraz obowiązujących przepisów podatkowych,
  • Bardzo dobra znajomość obsługi komputera w zakresie MS Offfice,
  • Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole,
  • Samodzielność, skrupulatność oraz zaangażowanie w wykonywanych działaniach.
Oferujemy:
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.
  • Możliwość rozwoju w dużej polskiej firmie o wysokich standardach pracy.
  • Pakiet benefitów m.in. prywatna opieka medyczna, karta sportowo-rekreacyjna, bony świąteczne, wczasy pod gruszą, rabat w firmowym sklepie Herbapol, niespodzianka urodzinowa.