top

W Lynx Optique cenimy sobie tradycję i mamy ogromne doświadczenie w branży optycznej. Współpracujemy z najbardziej renomowanymi producentami soczewek korekcyjnych i kontaktowych oraz liderami wśród światowych marek opraw.

Optometrysta/ka - Warszawa, Lynx Optique

Salon Optyczny Lynx Optique

ul. Światowida 17

03-144 Warszawa

Nasze wymagania:

  • wykształcenie w zakresie Optometrii,
  • łatwość w budowaniu relacji.​

Twój zakres obowiązków:

  • wykonywanie badań refrakcji,
  • dobór i aplikacja soczewek kontaktowych wraz z pełnym instruktażem ich użytkowania,
  • badanie przesiewowe wzroku u dzieci,
  • wsparcie merytoryczne przy obsłudze klienta poprzez rekomendowanie odpowiednich produktów,
  • prowadzenie dokumentacji medycznej.

To oferujemy:

  • współpracę na mniejszy wakat, umowa zlecenie,
  • rozbudowany program szkoleń,
  • prywatna opieka medyczna dla Ciebie i rodziny,
  • współpraca z lekarzami okulistami,
  • okres wdrożeniowy,
  • możliwość pracy z szerokim asortymentem od światowej klasy dostawców.