Specjalistka / Specjalista ds. rekrutacji (kontrakt B2B)
Miejsce pracy: Warszawa

Misja Banku BNP Paribas: Wprowadzamy pozytywną bankowość w życie naszych Klientów, odpowiadając na ich potrzeby finansowe i ułatwiając im realizację celów. W sposób prosty, przemyślany i bezpieczny. Z troską o społeczeństwo i środowisko.

Opis stanowiska:

  • kompleksowe prowadzenie i koordynacja przebiegu procesów rekrutacyjnych end-to-end;
  • budowanie relacji i wsparcie Hiring Managera – bieżąca współpraca w celu doprecyzowania potrzeb i przygotowania strategii rekrutacyjnej, kryteriów selekcji, zmaksymalizowania działań rekrutacyjnych;
  • budowanie puli talentów, poprzez ich aktywne poszukiwanie z różnych źródeł (LinkedIn, Google itp.);
  • prowadzenie procesu selekcji, wsparcie Hiring Managera w procesie wyboru odpowiedniego kandydata – pełnienie roli doradcy i eksperta w dziedzinie rekrutacji,
    dbałość o pozytywne doświadczenia kandydata w procesie rekrutacji;
  • udział w rozwoju wewnętrznych narzędzi i procesów HR, mających na celu wzrost efektywności rekrutacji;
  • wsparcie działań z obszaru employer branding;
  • możliwość realizacji dodatkowych projektów cross-funkcyjnych z całego obszaru HR, w zależności od zainteresowań (np. onboarding, offboarding, ścieżki karier, automatyzacja procesów itp.).

Wymagania:

  • minimum rok doświadczenia w samodzielnym prowadzeniu procesów rekrutacyjnych;
  • znajomość i zainteresowanie trendami w zakresie pozyskiwania talentów i rekrutacji – jako specjaliści w dziedzinie rekrutacji, podejmujemy aktywne działania usprawniające nasze procesy;
  • wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne oraz interpersonalne – budujemy wartościowe relacje z Managerami oraz Kandydatami;
  • myślenie analityczne, dociekliwość i szczegółowość – pracujemy z wykorzystaniem danych, na podstawie których podejmujemy przyszłe decyzje i wyciągamy wnioski;
  • orientacja na cel, motywacja i kreatywność – podejmujemy nieszablonowe działania rekrutacyjne, nieustannie szukamy nowych pomysłów i rozwiązań rekrutacyjnych;
  • otwartość na pracę w dynamicznym środowisku i dużo chęci do rozwoju i nauki.​

Masz jak w Banku:

  • Dołączenie do organizacji o globalnym zasięgu, która jest częścią grupy bankowej BNP Paribas obecnej w 65 krajach z 200-letnią tradycją;
  • Pracę w miejscu, w którym możesz być sobą niezależnie od swojej orientacji seksualnej, tożsamości płciowej, koloru skóry, pochodzenia, wieku czy poziomu sprawności;
  • Rozwój w Banku Zielonych Zmian, w którym możesz mieć wpływ na naszą planetę i otaczający nas świat;
  • Dużą autonomię w działaniu przy jednoczesnym wsparciu przełożonego, co potwierdza ponad 90% pracowników;
  • Możliwość podejmowania własnych decyzji, eksperymentowania i tworzenia swojej unikalnej ścieżki doświadczeń;
  • Możliwości rozwoju zarówno w banku jak i spółkach w ramach Grupy BNP Paribas w kraju i zagranicą;
  • Pracę w środowisku agile’owym, które wspiera elastyczność i innowacyjność organizacji, w końcu jesteśmy Bankiem zmieniającego się świata;
  • współpracę na podstawie kontraktu B2B.
BNP Paribas
Bank Polska S.A.

Klauzula obowiązku informacyjnego (art. 13 RODO)

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE („RODO”) administratorem Pani/Pana danych osobowych jest  BNP Paribas Bank Polska S.A. („Bank”)  z siedzibą w Warszawie (01‑211), ul. Kasprzaka 2.

Pani/Pana dane osobowe przetwarzane są w związku z:

  • wykonywaniem czynności związanych z udziałem w procesie rekrutacji i wnioskiem o zawarcie umowy o świadczenie usług lub innej spółce z siedzibą w Polsce albo za granicą, wchodzącej w skład grupy kapitałowej do której należy Bank BNP Paribas Polska S.A (art. 6 ust. 1 lit. b i c RODO w zakresie danych niezbędnych do zawarcia umowy o świadczenie usług oraz art. 6 ust. 1 lit. a RODO w zakresie pozostałych danych),
  • przeciwdziałaniem praniu pieniędzy oraz finansowaniu terroryzmu (art. 6 ust. 1 lit. f RODO).

Przysługuje Pani/Panu prawo do wyrażenia sprzeciwu na przetwarzanie danych opartego na art. 6 ust. 1 lit. f.

Odbiorcami Pani/Pana danych osobowych mogą być:

Bank przekazuje Pani/Pana dane osobowe do państwa trzeciego, tj. poza obszar Europejskiego Obszaru Gospodarczego. Dane osobowe są przekazywane do Indii, USA oraz Izraela na podstawie wiążących reguł korporacyjnych tj. Zasad korporacyjnych w sprawach kadrowych (BCR), Standardowych Klauzul Umownych wydanych przez Komisję Europejską oraz decyzji Komisji Europejskiej stwierdzającej odpowiedni poziom ochrony danych osobowych. Z dokumentami, na podstawie których dochodzi do transferu danych, można zapoznać się na stronie http://b2e.group.echonet/pid113970-lid11/regulacje-dotycza-ce-rodo.html.

Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane w systemie rekrutacji przez okres rekrutacji oraz 30 dni licząc od daty nawiązania współpracy.

W przypadku rezygnacji z nawiązania współpracy z Bankiem profil kandydata usuwany jest z systemu rekrutacji w przeciągu 14 dni licząc od daty zawiadomienia Banku o rezygnacji.

Jest Pan/Pani uprawniona do cofnięcia zgody na przetwarzanie danych osobowych w każdym momencie. Cofnięcie zgody nie wpływa na zgodności z prawem przetwarzania danych, którego dokonano przed cofnięciem zgody. Cofnięcie zgody uniemożliwia uczestnictwo kandydata w aktualnych i dalszych procesach rekrutacyjnych.

W związku z przetwarzaniem Pani/Pana danych osobowych przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do swoich danych (art. 15 RODO), ich sprostowania (art. 16 RODO), usunięcia danych (art. 17 RODO), ograniczenia przetwarzania danych (art. 18 RODO), przenoszenia danych (art. 20 RODO).

W związku z przetwarzaniem Pani / Pana danych osobowych przez Bank przysługuje Pani / Panu prawo do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

Podanie przez Panią/Pana danych osobowych jest dobrowolne.

Bank powołał Inspektora Ochrony Danych, z którym można skontaktować się poprzez email: [email protected].

Zgoda na przetwarzanie danych osobowych

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez BNP Paribas Bank Polska S.A. z siedzibą w Warszawie (Bank)
i podmioty z Grupy BNP Paribas (o jakich jest mowa w przekazanej przez Bank informacji)  moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji złożonej w systemie rekrutacji  w zakresie niezbędnym dla realizacji procesu nawiązywania współpracy. Zgoda obowiązuje przez przyjęty przez Bank okres wskazany w dokumencie  informacyjnym lub do odwołania. ”