Jesteśmy największą w Polsce firmą świadczącą niezależne usługi w zakresie badań i ekspertyz jakościowych, dysponującą siecią akredytowanych laboratoriów analitycznych.

Dla naszych klientów z wielu branż oferujemy szeroki wachlarz wyspecjalizowanych analiz żywności, kosmetyków i produktów chemii gospodarczej, farmaceutyków, opakowań i artykułów przemysłowych, paliw ciekłych i stałych i wielu innych.

J.S. HAMILTON POLAND Sp. z o.o. posiada ponad 10 oddziałów w Polsce oraz na rynku zagranicznym. Łącznie zatrudnia ponad 900 osób.
Młodszy Specjalista ds. obsługi Klienta - zlecenie (branża FOOD)
Miejsce pracy: Gdynia

Opis stanowiska:

Opis Stanowiska

  • Pełna opieka nad klientem (koordynacja całego przebiegu realizowanych zleceń).
  • Rozwój i systematyzowanie współpracy na dedykowanym portfelu klientów.
  • Nadzór nad terminowością wykonywanych zleceń, badań.
  • Kreowanie, wdrażanie i zapewnianie wysokich standardów obsługi.
  • Współpraca z innymi działami wewnątrz organizacji J.S. Hamilton.
  • Dbanie o przepływ informacji pomiędzy działami wewnątrz organizacji.

Wymagania:

Obecnie do naszego zespołu poszukujemy osoby, która będzie pełnić zastępstwa w czasie wakacyjnych urlopów naszych pracowników

Nasze oczekiwania:

  • Wykształcenie wyższe (technologia żywności, biotechnologia, towaroznastwo, chemia lub pokrewne)
  • Mile widziane doświadczenie w pracy z klientem
  • Pełna dostępność w okresie Maj- Październik
  • Praktyczna znajomość pakietu MS OFFICE
  • Bardzo dobra organizacja pracy własnej (umiejętność ustalania priorytetów)
  • Doświadczenie w pracy na wewnętrznym systemie komputerowym

Co możemy Ci zaoferować:

  • Umowę zlecenie z wypłatą na czas
  • Pracę w firmie
    o ugruntowanej pozycji
    na rynku
  • Wewnętrzne szkolenia
  • Możliwość zdobycia wiedzy oraz doświadczenia w akredytowanym laboratorium
  • Klikając w przycisk „Wyślij” zgadzasz się na przetwarzanie przez J. S. Hamilton Poland Sp. z o.o. Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu. Twoje dane osobowe przetwarzane będą zgodnie z polityką ochrony danych osobowych  w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu do czasu zakończenia rekrutacji.