Tłumaczka/Tłumacz
Miejsce pracy: Warszawa

Misja Banku BNP Paribas: Wprowadzamy pozytywną bankowość w życie naszych Klientów, odpowiadając na ich potrzeby finansowe i ułatwiając im realizację celów. W sposób prosty, przemyślany i bezpieczny. Z troską o społeczeństwo i środowisko.

Opis stanowiska:

  • samodzielne realizowanie tłumaczeń pisemnych (dokumenty  wewnętrzne banku i kierowane do klientów);
  • wykonywanie tłumaczeń ustnych w trakcie spotkań z udziałem kadry menedżerskiej banku;
  • współpraca z pozostałymi tłumaczami przy realizacji projektów tłumaczeniowych oraz zadań administracyjnych związanych z procesem tłumaczeń;
  • współpraca z dostawcami zewnętrznymi (koordynowanie zleceń tłumaczeniowych)
  • bieżąca komunikacja z klientami wewnętrznymi dla zapewnienia wysokiej jakości obsługi.

Wymagania:

  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego (absolwent filologii angielskiej lub lingwistyki stosowanej);
  • mile widziany drugi język (francuski, niemiecki)
  • mile widziana znajomość obsługi programu SDL Trados Studio
  • min. 5 lat doświadczenia w zakresie wykonywania tłumaczeń pisemnych i ustnych;
  • mile widziana znajomość terminologii finansowej, bankowej i prawniczej;
  • umiejętność pracy w zespole i pod presją;
  • rzetelność, uczciwość i zaangażowanie w wykonywaną pracę;
  • otwartość na nowe wyzwania.

Masz jak w Banku:

  • zatrudnienie na podstawie umowy B2B;
  • różnorodność tekstów oraz możliwość realizacji innych zadań;
  • wsparcie, wiedzę i pomoc  menedżera i zespołu;
  • pracę w modelu hybrydowym w siedzibie Banku w Warszawie i zdalnie;
  • realny wpływ na strategię i wyniki realizowanych projektów.
BNP Paribas
Bank Polska S.A.