Programista / Programistka Hurtowni Danych
Lokalizacja: Cała Polska

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Czas pracy: Zadaniowy

Twoje codzienne zadania:

  • Rozwijanie Hurtowni Danych o nowe miary i wymiary według dostarczonych wymagań biznesowych;
  • Optymalizacja procesów ładowania Hurtowni Danych w celu zachowania SLA;
  • Realizacja projektów, inicjatyw w obszarze przetwarzania danych;
  • Praca nad dużymi zbiorami danych > 20TB;
  • Analiza i naprawa błędów produkcyjnych – 2 linia wsparcia;
  • Migracja rozwiązań z Oracle do SQL SERVER;
  • Doskonalenie pipeline w Azure DEVOPS;
  • Wykonywanie Code Review.

Twoje doświadczenie i umiejętności:

  • Co najmniej 3 lata doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku;
  • Wykształcenie wyższe na kierunku informatycznym lub pokrewnym;
  • Bardzo dobra znajomość środowiska Microsoft SQL Server wraz z Integration Services;
  • Płynne posługiwanie się językiem zapytań T-SQL;
  • Rozumienie koncepcji Hurtowni Danych;
  • Doświadczenie w pracy z systemem kontroli kodu źródłowego – GIT lub inny;
  • Otwartość na poznawanie nowych technologii w obszarze przetwarzania i magazynowania danych oraz wykorzystywania ich w realizowanych rozwiązaniach;
  • Dobra znajomość języka angielskiego;
  • Mile widziana znajomość języka Python.

Specjalnie dla Ciebie mamy:

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę;
  • Pracę pełną wyzwań w dynamicznym Zespole Rozwoju Platform Danych i Analityki;
  • Możliwości rozwoju zawodowego i realny wpływ na działanie zespołu;
  • Wyjścia integracyjne :)
  • Szkolenia zawodowe;
  • Przyjazną atmosferę pracy w stabilnej firmie;
  • Kafeteryjny system benefitów - sam decydujesz z czego korzystasz (dofinansowanie zajęć sportowych, prywatna opieka medyczna, karty przedpłacone, rabaty i vouchery zakupowe);
  • Pracowniczy Program Inwestycyjny;
  • Program poleceń pracowniczych;
  • Możliwość udziału w Wolontariacie oraz wielu akcjach CSR;
  • Możliwość realizacji pasji w ramach istniejących 10 UNIQA Klubów (m.in. bieganie/ gry planszowe/ narty/ turystyka wysokogórska/ podróże/strzelectwo);
  • Elastyczny czas pracy oraz możliwość pracy częściowo zdalnej.

Benefity

  • Opieka medyczna,
    karta sportowa
    i kody zakupowe
  • Ubezpiecznie
    dla dzieci
  • Unikalne warunki
    grupowego ubezpieczenia
    na życie
  • Wysokie zniżki
    ubezpieczeń dla Ciebie
    i znajomych
  • Dofinansowanie
    szkoleń i kursów
  • Fundusz
    oszczędnościowo
    - inwestycyjnych
  • Dostęp do platformy
    języków obcych eTutor
  • Członkowstwo
    klubach UNIQA
    biletów do kina, teatru
  • Program rekomendacji
    pracowników
  • Świadczenia świąteczne
  • Inicjatywy dobroczynne
  • Poznaj nas

    Od 30 lat w Polsce tworzymy wyjątkowe miejsce pracy UNIQA.
    Jesteśmy 6. co do wielkości grupą ubezpieczeniową w Polsce.
    Chcemy, aby klienci wybierający UNIQA, wybierali lepsze życie.
    Zapewniamy im to, ubezpieczając i otaczając opieką ich zdrowie,
    życie i majątek. Co więcej, chcemy inspirować klientów do
    lepszego życia - dłuższego, zdrowszego i bezpieczniejszego. Z tą
    samą troską myślimy o naszych pracownikach.

    Naszą odpowiedzialność, stabilność i wiarygodność potwierdzają nagrody:

    Więcej informacji o firmie, procesach rekrutacjnych znajdziesz na stronie https://www.uniqa.pl/kariera