Laboratorium Hamilton UO-Technologia Sp. z o.o. to nowoczesna pracownia z wysoko wykwalifikowanym personelem, dysponująca wysokiej klasy sprzętem laboratoryjnym, który zapewnia najwyższe standardy otrzymywanych wyników badań.

Jesteśmy największą w Polsce firmą świadczącą niezależne usługi w zakresie badań i ekspertyz jakościowych, dysponującą siecią akredytowanych laboratoriów analitycznych.

J.S. HAMILTON POLAND Sp. z o.o. posiada ponad 10 oddziałów w Polsce oraz na rynku zagranicznym. Łącznie zatrudnia ponad 900 osób.

Specjalista ds. Analiz (Laboratorium Analiz Pestycydów)
Miejsce pracy: Słomczyn (pow. grójecki)

Opis stanowiska:

  • Obsługa i konserwacja chromatografów cieczowych sprzężonych ze spektrometrią mas (LC-MS/MS) oraz nadzór nad wyposażeniem pomiarowo-badawczym
  • Analiza otrzymanych wyników zgodnie z Procedurami obowiązującymi w Pracowni Chromatografii Cieczowej
  • Bieżące wykonywanie powierzonych zadań
  • Prowadzenie rzetelnych zapisów z wykonywanych analiz zgodnie z przyjętym systemem zarządzania zgodnym z wymaganiami PN-EN 17025

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe chemiczne lub pokrewne
  • Znajomość obsługi i technik Chromatografii Cieczowej
  • Minimum pół roku doświadczenia w pracy z Chromatografami Cieczowymi, LC-MS, LC-MS/MS, ewentualnie Gazowymi lub pokrewnymi
  • Umiejętność pracy w zespole, dokładność i rzetelność w wykonywaniu powierzonych obowiązków

Mile widziane:

  • Pierwsze doświadczenie zawodowe w laboratorium

Co możemy Ci zaoferować:

  • Umowę o pracę z wypłatą na czas
  • Pakiet medyczny
  • Ubezpieczenie na życie
  • Dofinansowanie do karty Multisport
  • Benefity w ramach ZFŚS (dofinansowanie do wczasów, imprezy okolicznościowe dla dzieci)
  • System poleceń
  • Dostęp do platformy Kafeteryjnej MyBenefit
  • Wewnętrzne szkolenia
  • Klikając w przycisk „Wyślij” zgadzasz się na przetwarzanie przez J. S. Hamilton Poland Sp. z o.o. Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu. Twoje dane osobowe przetwarzane będą zgodnie z polityką ochrony danych osobowych  w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu do czasu zakończenia rekrutacji.