top
Medicover to więcej niż miejsce pracy. Medicover to przede wszystkim ludzie pełni pasji, zaangażowania, ludzie o wielkich sercach, którzy chcą w życiu czegoś więcej. Naszym celem jest poprawa i utrzymanie dobrego stanu zdrowia pacjentów. Dołącz do nas!

Obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:
Kierownik Działu Zapewnienia Jakości IT

Warszawa, Al. Jerozolimskie 96

  • Rekrutacja: zdalna lub w biurze
  • Rodzaj pracy: hybrydowa
  • Forma współpracy: umowa o pracę

Główne zadania na tym stanowisku:​​​

  • Zarządzanie zespołem Działu Zapewnienia Jakości IT, testerzy manualni i automatyczni (ok 25 specjalistów)
  • Zarządzanie standardami zapewniania jakości IT.
  • Implementacja usprawnień i najlepszych praktyk w obszarze zapewniania jakości rozwiązań IT
  • Dobór metod i narzędzi stosowanych do realizacji zadań zespołu.
  • Rozwój kompetencji zespołu.
  • Nadzór merytoryczny i organizacyjny nad produktami prac zespołu.
  • Planowanie zaangażowania zespołu zgodnie z potrzebami realizowanych projektów.
  • Prowadzenie rekrutacji na potrzeby rozbudowy i rozwoju zespołu
  • Konsultacje w zakresie opiniowania założeń realizacyjnych, kosztów i zakresu projektów.
  • Współpraca z partnerami biznesowymi oraz partnerami z pozostałych zespołów Pionu IT przy weryfikacji rozwiązań IT (planowanie, koordynacja, realizacja).
  • Współpraca z dostawcami i poddostawcami oprogramowania.

Oczekiwania względem Kandydatów:​​

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku (min. 3 lata).
  • Umiejętność zarządzania rozwijającym się zespołem.
  • Umiejętność definiowania strategii i budowania planu zapewniania jakości.
  • Praktyczna wiedza z zakresu realizacji projektów i zarzadzania procesem zapewnienia jakości.
  • Umiejętność planowania, w tym szacowania czasochłonności i kosztów zadań.
  • Przystosowanie do pracy w dynamicznym środowisku.
  • Bardzo dobre umiejętności komunikacyjne.
  • Samodzielność, zorientowanie na cele.
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego (min. B2).

Mile widziane:

  • Wykształcenie wyższe związane z IT/zarządzaniem
  • Doświadczenie zawodowe jako lider zespołu IT lub kierownik projektu (min. 3 lata)
  • Doświadczenie jako tester manualny / automatyzujący (min 3 lata).

Co oferujemy:

  • Rozwijaj się w różnych technologiach. Korzystamy z wielu nowoczesnych narzędzi i cały czas poszukujemy nowych rozwiązań.
  • Pracujemy w środowisku międzynarodowym i implementujemy nasze rozwiązania na inne rynki zagraniczne (min. Rumunia, Indie).
  • Ważny jest dla nas rozwój naszych pracowników, dlatego z programem „Sięgaj Wyżej z Medicover” pokierujesz swoją ścieżką kariery w obranym przez Ciebie kierunku.

Benefity:

  • Opieka medyczna (pakiet specjalistyczny plus).
  • Dofinansowanie/ubezpieczenie podroży służbowych
  • Dostęp i dofinansowanie platformy Medicover Benefits (m.in. bilety do kina, teatru, karnety sportowe).
  • Dostęp do szkoleń wewnętrznych oraz zewnętrznych.
  • Dostęp do nauki języka angielskiego.
  • Zniżki na usługi i produkty oferowane przez spółki Medicover.
  • Grupowe ubezpieczenie NNW.
Zapraszamy do składania aplikacji!
Więcej informacji na temat firmy: www.medicover.pl