Dyrektorka/Dyrektor Działu Data Science
Lokalizacja: Warszawa

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Czas pracy: Zadaniowy

Twoje codzienne zadania:

Poszukujemy doświadczonego menedżera-ekspera, który zbuduje i poprowadzi zespół data scientist​. Każdego dnia będziesz pracował nad modelami danych ML/AI. Dodatkowo będziesz zarządzać i rozwijać swój zespół (3-5 analityków). Każdego dnia będziesz komunikować się z biznesem, przekładając skomplikowaną wiedzę na prosty język.

Jeśli czujesz, że to rola dla Ciebie aplikuj już dziś!

Twoja rola i kluczowe obowiązki:

  • Zbudowanie nowego zespołu 3-5 analityków danych oraz zarządzanie, rozwijanie i kierowanie nim;
  • Zarządzanie backlogiem, ustalanie priorytetów i planów rozwoju dla zespołu i obszaru data scientist na kilka miesięcy do przodu;
  • Opracowywanie i kierowanie rozwojem modeli danych, takich jak następna najlepsza oferta, skuteczność polityki kontaktowej, przewidywanie rezygnacji, automatyzacja procesów (NLP), klastrowanie, segmentacje i inne;
  • Prowadzenie społeczności pasjonatów obszarów AI/ML;
  • Odgrywanie kluczowej roli w definiowaniu kierunków rozwoju w obszarze sztucznej inteligencji, doradzanie i dostarczanie najnowocześniejszych rozwiązań w celu rozwiązywania złożonych problemów biznesowych w oparciu o dane;
  • Ścisła współpraca z wieloma obszarami w organizacji w celu wspierania strategii biznesowej poprzez zaawansowane techniki pozwalające uwolnić potencjał danych;
  • Zapewnienie terminowego dostarczania rozwiązań AI/ML wspierających procesy biznesowe;
  • Dbanie o jakość, wydajność oraz ciągłe doskonalenie modeli i rozwiązań AI/ML wspierających procesy biznesowe​.

Twoje doświadczenie i umiejętności:

  • Co najmniej 6 lat doświadczenia w obszarze inżynierii AI/ML w środowisku zarządzanym w zwinnych metodologiach;
  • Doskonała komunikacja z umiejętnością przekazywania skomplikowanych rozwiązań różnym grupom interesariuszy;
  • Umiejętności przywódcze pozwalające inspirować i motywować zespoły;
  • Doświadczenie w zarządzaniu zespołami data scentists, analityków danych;
  • Umiejętności rozwiązywania problemów z wykorzystaniem m.in. AI/M​L;
  • Duże doświadczenie, udokumentowane osiągnięcia i biegłość w projektowaniu, wdrażaniu i utrzymywaniu rozwiązań AI/ML we wszystkich fazach ich rozwoju, narzędzi, algorytmów itp.;
  • Doświadczenie z Cloudera oraz platformami i usługami w chmurze, takimi jak Azure, Databricks- dodatkowy atut;
  • Doświadczenie z rozwiązaniami GenAI oraz pracy w branży ubezpieczeniowej- mile widziane.

Specjalnie dla Ciebie mamy:

  • Elastyczny czas pracy oraz możliwość pracy częściowo zdalnej (obecność w biurze 1-2 razy w tygodniu);
  • Unikalne warunki przystąpienia do ubezpieczenia grupowego na życie;
  • Wysokie zniżki na ubezpieczenia komunikacyjne, majątkowe, turystyczne dla Ciebie i Twoich znajomych;
  • Pracowniczy Program Inwestycyjny;
  • Kafeteryjny system benefitów- sam decydujesz, z czego korzystasz (dofinansowanie zajęć sportowych, prywatna opieka medyczna, karty przedpłacone, rabaty i vouchery zakupowe);
  • Zniżki na bilety wstępu do teatrów;
  • Bezpłatny dostęp do platformy nauki języków obcych (etutor) dla Ciebie i Twoich bliskich;
  • Program poleceń pracowniczych;
  • Możliwość udziału w Wolontariacie oraz wielu akcjach CSR;
  • Możliwość realizacji pasji w ramach istniejących 10 UNIQA Klubów (m.in. bieganie/ gry planszowe/ narty/ turystyka wysokogórska/ podróże).

Benefity

  • Opieka medyczna,
    karta sportowa
    i kody zakupowe
  • Ubezpiecznie
    dla dzieci
  • Unikalne warunki
    grupowego ubezpieczenia
    na życie
  • Wysokie zniżki
    ubezpieczeń dla Ciebie
    i znajomych
  • Dofinansowanie
    szkoleń i kursów
  • Fundusz
    oszczędnościowo
    - inwestycyjnych
  • Dostęp do platformy
    języków obcych eTutor
  • Członkowstwo
    klubach UNIQA
    biletów do kina, teatru
  • Program rekomendacji
    pracowników
  • Świadczenia świąteczne
  • Inicjatywy dobroczynne
  • Poznaj nas

    Od 30 lat w Polsce tworzymy wyjątkowe miejsce pracy UNIQA.
    Jesteśmy 6. co do wielkości grupą ubezpieczeniową w Polsce.
    Chcemy, aby klienci wybierający UNIQA, wybierali lepsze życie.
    Zapewniamy im to, ubezpieczając i otaczając opieką ich zdrowie,
    życie i majątek. Co więcej, chcemy inspirować klientów do
    lepszego życia - dłuższego, zdrowszego i bezpieczniejszego. Z tą
    samą troską myślimy o naszych pracownikach.

    Naszą odpowiedzialność, stabilność i wiarygodność potwierdzają nagrody:

    Więcej informacji o firmie, procesach rekrutacjnych znajdziesz na stronie https://www.uniqa.pl/kariera

    Kto jest administratorem Twoich danych

    Współadministratorami Twoich danych jesteśmy my, spółki UNIQA, tj.:
    • UNIQA Towarzystwo Ubezpieczeń S.A.,
    • UNIQA Towarzystwo Ubezpieczeń na Życie S.A.,
    • UNIQA Polska S.A.,
    • UNIQA Towarzystwo Funduszy Inwestycyjnych S.A.,
    • UNIQA Powszechne Towarzystwo Emerytalne S.A.,
    • UNIQA Automotive Sp. z o.o.,
    • U-Services Sp. z o.o.

    Wszystkie spółki, z wyjątkiem U-Services Sp. z o.o., mają siedzibę w Warszawie, adres: ul. Chłodna 51, 00-867 Warszawa. Siedzibą U-Services
    Sp. z o.o. jest Łódź, adres: ul. Gdańska 132, 90-520 Łódź. E-mailowe dane kontaktowe oraz pozostałe informacje są wspólne dla wszystkich współadministratorów.
    Warto wiedzieć
    My = współadministratorzy danych, czyli: UNIQA Towarzystwo Ubezpieczeń S.A. lub UNIQA Towarzystwo Ubezpieczeń na Życie S.A., lub
    UNIQA Polska S.A., lub UNIQA Towarzystwo Funduszy Inwestycyjnych S.A., lub UNIQA Powszechne Towarzystwo Emerytalne S.A., lub
    UNIQA Automotive Sp. z o.o., lub U-Services Sp. z o.o.
    Ty = osoba, której dane przetwarzamy

    Jak skontaktować się z inspektorem ochrony danych?
    Wyznaczyliśmy inspektora ochrony danych, z którym możesz się skontaktować poprzez mail[email protected] lub listownie na adres wskazany w części Kto jest administratorem Twoich danych. Z inspektorem ochrony danych możesz się kontaktować we wszystkich sprawach
    dotyczących przetwarzania danych osobowych oraz korzystania z praw związanych z przetwarzaniem danych.
    W jakich celach i na jakiej podstawie prawnej możemy przetwarzać Twoje dane?
    Twoje dane przetwarzamy zawsze zgodnie z prawem. Możemy przetwarzać Twoje dane w celach: Podstawa prawna: przeprowadzenia procesu rekrutacyjnego na stanowiska oparte o umowę o pracę; przetwarzanie danych tj. imię, nazwisko, datę urodzenia, dane kontaktowe, wykształcenie, kwalifikacje zawodowe, przebieg dotychczasowego zatrudnienia, jest niezbędne do wypełnienia obowiązków ciążących na współadministratorach wynikających z kodeksu pracy;
    dobrowolne podanie dodatkowych danych np.: wizerunek, hobby, będziemy traktować jako wyrażenie zgody na ich przetwarzanie;
    przeprowadzenia procesu rekrutacyjnego na stanowiska oparte na innej formie zatrudnienia niż umowa o pracę;
    przetwarzanie danych jest niezbędne do podjęcia działań zmierzających do zawarcia umowy;
    dobrowolne podanie dodatkowych danych, które nie są niezbędne do weryfikacji kwalifikacji i podjęcia działań zmierzających do zawarcia umowy, tj.: wizerunek, hobby, będziemy traktować jako wyrażenie zgody na ich przetwarzanie;
    przeprowadzenie przyszłych procesów rekrutacyjnych; przetwarzanie danych odbywa się na podstawie wyrażonej przez Ciebie dobrowolnie zgodzie;
    przeprowadzenie testów psychologicznych; przetwarzanie danych odbywa się na podstawie wyrażonej przez Ciebie dobrowolnie zgodzie;
    wypełnienia obowiązków prawnych; przetwarzanie danych jest niezbędne do wypełnienia obowiązków
    nałożonych na współadministratorów wynikających z przepisów ustawy o dystrybucji ubezpieczeń;
    przeprowadzenie ankiety dotyczącej przebiegu procesu rekrutacyjnego;
    przetwarzanie danych jest niezbędne do realizacji prawnie uzasadnionego interesu administratora, którym jest podnoszenie jakości procesu rekrutacyjnego;
    pozyskania referencji i dodatkowych opinii od poprzednich pracodawców;
    przetwarzanie danych odbywa się na podstawie wyrażonej przez Ciebie dobrowolnie zgodzie.
    Jak długo będziemy przechowywać Twoje dane
    Dane będziemy przetwarzać do upływu 6 miesięcy po zakończeniu obecnie prowadzonej rekrutacji. W przypadku kiedy wyrazisz zgodę na udział w przyszłych rekrutacjach i ankiecie, Twoje dane będziemy przetwarzać do 12 miesięcy. Wcześniej usuniemy dane, jeśli wycofasz zgodę na ich przetwarzanie, które może nastąpić w każdym czasie. Cofnięcie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano przed jej cofnięciem.
    Komu możemy udostępniać lub przekazać Twoje dane.
    Twoje dane osobowe możemy udostępniać podmiotom upoważnionym do udostępnienia im danych osobowych na podstawie przepisów prawa, a także podmiotom z Grupy UNIQA. Twoje dane możemy również przekazać podmiotom przetwarzającym dane osobowe na zlecenie UNIQA, np.:
    • dostawcom usług IT,
    • agencjom pośrednictwa pracy.
    Podmioty, którym przekazujemy Twoje dane, przetwarzają je na podstawie zawartej z nami umowy – wyłącznie zgodnie z naszymi poleceniami.
    Czy Twoje dane będziemy przekazywać poza Europejski Obszar Gospodarczy?
    Twoje dane osobowe możemy przekazać poza Europejski Obszar Gospodarczy zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa w tym zakresie.
    Dane możemy przekazać w szczególności na podstawie wydanych przez Komisję decyzji lub standardowych klauzul ochrony danych osobowych przyjętych przez Komisję.
    Możesz otrzymać kopię dokumentu regulującego przetwarzanie Twoich danych poza Europejskim Obszarem Gospodarczym lub informację o miejscu jego udostępnienia.
    Jakie prawa Ci przysługują?
    Przysługują Ci prawa: dostępu do Twoich danych osobowych; ich sprostowania; usunięcia; ograniczenia ich przetwarzania; przeniesienia danych; wycofania zgody na przetwarzanie danych osobowych w zakresie, w jakim podstawą przetwarzania jest Twoja zgoda. Wycofanie nie wpływa jednak na przetwarzanie danych, jakie odbyło się przed wycofaniem Twojej zgody. Swoje prawa możesz wykonać wobec każdego ze współadministratorów. Masz również prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.
    Co jeszcze warto wiedzieć?
    Podanie danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne, aby uczestniczyć w postępowaniu rekrutacyjnym. W przypadku osób kandydujących na stanowisko związane z wykonywaniem czynności agencyjnych, czynności dystrybucyjnych zakładu ubezpieczeń lub czynności dystrybucyjnych zakładu reasekuracji, mamy prawo przetwarzania informacji o niekaralności albo skazaniu za umyślne przestępstwo kandydata.