Junior Controlling Specialist
Miejsce pracy: Praca zdalna

Twój zakres obowiązków:

  • uczestnictwo w okresowym raportowaniu wyników spółki

  • analiza kosztów, przychodów, wydatków inwestycyjnych i wskaźników finansowych

  • uczestnictwo w przygotowywaniu rocznego budżetu i dłuższych prognoz oraz kontrola ich realizacji wraz z miesięczną analizą odchyleń

  • wykonywanie kalkulacji dotyczących oceny rentowności produktów, kanałów dystrybucji, klientów, planowanych projektów bądź inwestycji

  • współpraca w tworzeniu i optymalizacji narzędzi oraz procesów raportowania

  • uczestnictwo w procesach konsolidacyjnych grupy kapitałowej z punktu widzenia spółki matki

Nasze wymagania:

  • doświadczenie na podobnym stanowisku (mile widziane osoby z doświadczeniem w wewnętrznych działach kontrolingu, raportowania lub analiz)

  • biegła znajomość programu Excel

  • wiedza z zakresu analizy finansowej i rachunkowości zarządczej

  • znajomość języka angielskiego na poziomie wystarczającym dla potrzeb raportowania

  • wysoki poziom zaangażowania i poczucia odpowiedzialności za wykonywane zadania

  • wykształcenie wyższe (preferowane kierunki: rachunkowość i finanse)

Mile widziane:

  • znajomość Power BI, VBA byłaby atutem, ale nie jest konieczna

To oferujemy:

  • stanowisko w strukturach Fiberhost - lidera w budowie i zarządzeniu sieciami światłowodowymi, w którego zasięgu znajduje się obecnie milion gospodarstw domowych w kraju

  • home office w połączeniu z pracą w biurze – obecnie zdecydowana większość z nas pracuje zdalnie. Codziennie odbywamy około 1000 spotkań online. Aby zagwarantować naszym klientom stabilny dostęp do usług, nasi pracownicy mogą wykonywać swoje obowiązki z domu

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • dofinansowanie na święta i wakacje pod gruszą

  • prywatna opieka medyczna w LUX MED dla Ciebie i Twoich bliskich

  • ubezpieczenie w podróżach zagranicznych

  • coś dla ciała i dla ducha – karta Multisport, dostęp do kafeterii MyBenefit oraz platformy Worksmile

  • usługi INEA na super warunkach, w tym Internet za 0 zł!

Benefity, na które możesz liczyć

Czekamy właśnie na Ciebie Aplikuj