Nr ref.:
Kierownik Zmiany Produkcyjnej
Lublin
Opis stanowiska:
  • Zarządzanie zespołem pracowników oraz wydziałem produkcyjnym w ramach swojej zmiany.
  • Odpowiedzialność za terminowe wykonanie planu produkcji.
  • Nadzór nad prawidłowym przebiegiem procesu produkcyjnego.
  • Wdrażanie usprawnień w procesie produkcyjnym.
  • Prowadzenie dokumentacji procesowej, raportowanie wyników zmianowych.
  • Motywowanie oraz dyscyplinowanie zespołu.
  • Nadzór nad przestrzeganiem zasad BHP oraz obowiązujących w firmie procedur, instrukcji i standardów.
Wymagania:
  • Min. 2-letnie doświadczenie w zarządzaniu zespołem pracowników w obszarze produkcyjnym.
  • Otwartość na zmiany i pracę w dynamicznym otoczeniu.
  • Bardzo dobre umiejętności w zakresie organizacji czasu pracy.
  • Komunikatywność i umiejętność współpracy w zespole.
  • Odpowiedzialność, zaangażowanie.
  • Dyspozycyjność (praca w systemie zmianowym, także w weekendy).
  • Sprawna obsługa komputera i pakietu Office.
Oferujemy:
  • Ciekawą pracę w strukturach produkcyjnych w dużej polskiej firmie o wysokich standardach pracy.
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.
  • Bogaty pakiet świadczeń (opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe, karta multisport).
  • Rozwój umiejętności (szkolenia, kompleksowe wdrożenie na stanowisku pracy).
  • Możliwość wdrażania własnych pomysłów i kreowania nowych rozwiązań.