Ekspert / Ekspertka ds. Ubezpieczeń OC
Lokalizacja: Poznań

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Czas pracy: Zadaniowy

Twoje codzienne zadania:

  • przygotowywanie ofert ubezpieczenia OC, prowadzenie negocjacji z klientami/pośrednikami oraz zawieranie umów ubezpieczenia;
  • obsługa sprzedażowa i posprzedażowa ubezpieczeń OC;
  • współpraca z zespołem i innymi departamentami w zakresie realizacji celów;
  • tworzenie raportów i statystyk sprzedażowych;
  • prowadzenie aktywnej współpracy z brokerami, agentami lub klientami;
  • prowadzenie oceny ryzyka w powierzonych kompetencjach merytorycznych.

Twoje doświadczenie i umiejętności:

  • minimum 2-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku;
  • wykształcenie wyższe prawnicze;
  • analiza, opiniowanie wniosków oraz wydawanie decyzji w zakresie ubezpieczeń OC (underwriting);
  • znajomość rynku ubezpieczeniowego, w szczególności rynku brokerskiego;
  • znajomość języka angielskiego na poziomie min. B2;
  • prawo jazdy kat. B.

Specjalnie dla Ciebie mamy:

  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę;
  • interesującą i ambitną pracę w dynamicznej i międzynarodowej firmie ubezpieczeniowej;
  • zadaniowy czas pracy;
  • możliwości rozwoju zawodowego i realny wpływ na działanie zespołu;
  • przyjazną atmosferę pracy - lubimy się :)
  • kafeteryjny system benefitów - sam decydujesz z czego korzystasz (dofinansowanie zajęć sportowych, prywatna opieka medyczna, karty przedpłacone, rabaty i vouchery zakupowe);
  • pracowniczy Program Inwestycyjny;
  • program poleceń pracowniczych;
  • możliwość udziału w Wolontariacie oraz wielu akcjach CSR;
  • możliwość realizacji pasji w ramach istniejących 10 UNIQA Klubów (m.in. bieganie/ gry planszowe/ narty/ turystyka wysokogórska/ podróże/strzelectwo);
  • możliwość pracy częściowo zdalnej.

Benefity

  • Opieka medyczna,
    karta sportowa
    i kody zakupowe
  • Ubezpiecznie
    dla dzieci
  • Unikalne warunki
    grupowego ubezpieczenia
    na życie
  • Wysokie zniżki
    ubezpieczeń dla Ciebie
    i znajomych
  • Dofinansowanie
    szkoleń i kursów
  • Fundusz
    oszczędnościowo
    - inwestycyjnych
  • Dostęp do platformy
    języków obcych eTutor
  • Członkowstwo
    klubach UNIQA
    biletów do kina, teatru
  • Program rekomendacji
    pracowników
  • Świadczenia świąteczne
  • Inicjatywy dobroczynne
  • Poznaj nas

    Od 30 lat w Polsce tworzymy wyjątkowe miejsce pracy UNIQA.
    Jesteśmy 6. co do wielkości grupą ubezpieczeniową w Polsce.
    Chcemy, aby klienci wybierający UNIQA, wybierali lepsze życie.
    Zapewniamy im to, ubezpieczając i otaczając opieką ich zdrowie,
    życie i majątek. Co więcej, chcemy inspirować klientów do
    lepszego życia - dłuższego, zdrowszego i bezpieczniejszego. Z tą
    samą troską myślimy o naszych pracownikach.

    Naszą odpowiedzialność, stabilność i wiarygodność potwierdzają nagrody:

    Więcej informacji o firmie, procesach rekrutacjnych znajdziesz na stronie https://www.uniqa.pl/kariera