Nr ref.:
Technolog Procesów i Produkcji
Lublin
Opis stanowiska:
  • Stałe usprawnianie procesu produkcyjnego pod kątem wydajności , rekomendacja nowych rozwiązań
  • Opracowywanie technologii wytwarzania nowych wyrobów oraz optymalizacja obecnych procesów technologicznych
  • Udział w projektowaniu procesów i linii technologicznych ze szczególnym uwzględnieniem oceny wymagań technicznych i zdolności produkcyjnych przy wdrożeniu nowych linii produkcyjnych
  • Prowadzenie dokumentacji technologicznej, analiza wyników i wskaźników produkcyjnych (m.in wydajności, strat produkcyjnych, braków)
  • Szkolenie operatorów w zakresie obsługi maszyn
Wymagania:
  • Minimum 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku
  • Znajomość zagadnień z zakresu GMP, kwalifikacji i walidacji procesowych
  • Umiejętność pracy w dynamicznych warunkach środowiska produkcyjnego
  • Umiejętność analitycznego myślenia
  • Odpowiedzialność i zaangażowanie w pracy
Oferujemy:
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.
  • Możliwość rozwoju w dużej polskiej firmie o wysokich standardach pracy.
  • Pakiet benefitów m.in. prywatna opieka medyczna, karta sportowo-rekreacyjna, bony świąteczne, wczasy pod gruszą, rabat w firmowym sklepie Herbapol, niespodzianka urodzinowa.