Szlifierz

Głównym zadaniem MESKO S.A.
jest dostarczanie dla Sił Zbrojnych RP oraz innych
podmiotów odpowiedzialnych za bezpieczeństwo
państwa coraz to nowocześniejszej i wysokiej jakości amunicji i rakiet, poprzez wprowadzanie najnowocześniejszych technologii.

Zakres obowiązków na stanowisku pracy:

  • Szlifowanie powierzchni płaskich, wałków, otworów,
  • Wykonywanie prac szlifierskich na różnych typach szlifierek,
  • Dobór tarcz szlifierskich do obróbki metali,
  • Wykańczanie detali,
  • Przestrzeganie tajemnicy służbowej i regulaminu pracy Firmy.

Wymagania:

  • Wykształcenie zawodowe lub średnie techniczne,
  • Znajomość rysunku technicznego,
  • Umiejętność doboru tarcz szlifierskich,
  • Mile widziane doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku pracy.

Rodzaj umowy: umowa o pracę (pełny etat)

Miejsce pracy: Skarżysko-Kamienna

Oferujemy:

  • W przypadku pozytywnej oceny efektów pracy stałe zatrudnienie na umowę
    o pracę,
  • Stabilność i bezpieczeństwo zatrudnienia
  • Możliwość rozwoju w Firmie z dużymi tradycjami,
  • Dofinansowanie do wypoczynku, okolicznościowe świadczenia dla pracowników
    i ich dzieci.