Pozostali Profesjonaliści

Specjalista / Specjalistka ds. PR
Warszawa

Zakres zadań:

  • Aktywna komunikacja z mediami telekomunikacyjnymi i technologicznymi.
  • Przygotowywanie materiałów prasowych.
  • Organizacja wydarzeń dla mediów.
  • Tworzenie i publikowanie wpisów na bloga i na profile w social mediach.

Poszukujemy Ciebie, jeśli:

  • Masz kilkuletnie doświadczenie na podobnym stanowisku lub doświadczenie dziennikarskie w branży związanej z tematyką nowych technologii i/lub telekomunikacji.
  • Masz doświadczenie w zakresie wykorzystywania social mediów w działaniach PR.
  • Znasz rynek mediów technologicznych i/lub telekomunikacyjnych, w tym dziennikarzy.
  • Potrafisz budować relacje z mediami.
  • Interesujesz się technologią konsumencką.
  • Jesteś kreatywna/kreatywny – potrafisz znajdować tematy atrakcyjne z punktu widzenia mediów.
  • Znasz język angielski na poziomie bardzo dobrym (potrafisz swobodnie prowadzić rozmowę i pisać w tym języku).
  • Masz wykształcenie wyższe (lub jesteś w trakcie jego zdobywania).

Chcesz wiedzieć więcej, napisz do mnie.

Renata Sitek

[email protected]

Zobacz jak wygląda praca w Play:

Otrzymasz od nas benefity:

  • Umowa o pracę
  • Podstawa premii rocznej w wysokości 20% wynagrodzenia
  • Praca hybrydowa (office + home office)
  • Różnorodny rozwój: szkolenia, projekty, rekrutacje wewnętrzne
  • Telefon i Internet PLAY wraz z dodatkowymi usługami (m.in. telewizja, nawigacja, dostęp do biblioteki online) oraz zniżki pracownicze
  • Opieka medyczna
    i ubezpieczenie na życie w pełni finansowane przez pracodawcę
  • Szeroki wybór benefitów na platformie kafeteryjnej
  • Dodatkowy benefit świąteczny
  • Dodatkowy dzień urlopu na profilaktykę zdrowotną