Księgowa / Księgowy
Miejsce pracy: Łódź

Twój zakres obowiązków

  • Księgowanie faktur kosztowych, magazynowych, sprzedażowych, inwestycyjnych zgodnie z Ustawą o Rachunkowości i polskimi przepisami podatkowymi
  • Realizowanie płatności, księgowanie wyciągów bankowych i uzgadnianie sald kont kontrahentów
  • Monitorowanie sald należności i zobowiązań
  • Księgowanie dokumentów ewidencji kasowej
  • Bieżąca komunikacja z klientem w zakresie realizowanych zadańWiedzą

Nasze wymagania

  • Roczne doświadczenie w pracy w księgowości (jeśli masz większe doświadczenie i interesuje Cię wyższe stanowisko - napisz do nas, porozmawiajmy)
  • Wyższe wykształcenie kierunkowe (lub w trakcie studiów)
  • Znajomość podstaw prawa podatkowego i bilansowego w zakresie niezbędnym do realizowanych zadań - wielu rzeczy możemy Cię nauczyć, ale jak wiesz solidne podstawy są niezbędne w tej pracy
  • Znajomość pakietu MS Office, w szczególności programu Excel (oferujemy szkolenia z tego zakresu dla naszych Pracowników, więc jeśli chciałbyś umieć więcej - umożliwimy Ci naukę)

To oferujemy

  • Prywatna opieka medyczna
  • Możliwość udziału w akcjach prozdrowotnych i sportowych np. samoobrona albo zdrowy kręgosłup - Ty wybierasz
  • Ubezpieczenie lekowe
  • Ubezpieczenie grupowe
  • Przejrzysty proces analizy potencjału
  • System premiowy
  • Dostęp do systemu kafeteryjnego
  • Program poleceń pracowniczych, czyli premie za polecenie nam Pracowników
  • Darmowy parking
  • Nielimitowany dostęp do systemu szkoleń wewnętrznych i wsparcie Działu Zarządzania Wiedzą

O nas

Jesteśmy Business Support Solution, w skrócie BSS. Powstaliśmy w 2008 roku i jesteśmy polską firmą, zatrudniającą ponad 400 pracowników, w tym wysokiej klasy specjalistów z zakresu: finansów, kadr i płac oraz obsługi procesów biznesowych, posiadających uprawnienia: ACCA, biegłego rewidenta czy doradcy podatkowego.

Obecnie świadczymy usługi dla ponad 250 podmiotów z branży produkcyjnej, usługowej oraz handlowej, w tym sieci detalicznych. To oznacza, że jest się u nas od kogo uczyć i jest co robić – zarówno dla osób, które dopiero rozpoczynają swoją karierę, jak i dla tych, którzy są na poziomie eksperta w swojej dziedzinie.

Administratorem podanych przez Pana/Panią danych osobowych jest Business Support Solution S.A. z siedzibą w Łodzi ul. Pojezierska 90A, 91-341 Łódź tel. +48 42 207 000, e-mail: [email protected]. W BSS S.A. powołany został Inspektor Ochrony Danych, dane kontaktowe: e-mail: [email protected], tel. +48 42 207 766. Podane dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu realizacji obecnego procesu rekrutacyjnego oraz – w przypadku wyrażenia dodatkowej zgody – w celu przyszłych procesów rekrutacyjnych prowadzonych w okresie 1 roku od dnia złożenia dokumentów aplikacyjnych. Po zakończonej rekrutacji dane osobowe będą archiwizowane przez okres 1 roku w celu obrony ewentualnych roszczeń.
Podanie przez Panią/Pana danych osobowych w zakresie niewykraczającym poza art. 22[1] Kodeksu pracy jest niezbędne, aby uczestniczyć w postępowaniu rekrutacyjnym. Nie podanie danych będzie skutkowało brakiem możliwości rozpatrzenia kandydatury w realizowanym naborze. Podanie przez Panią/Pana innych danych, niewymaganych przez Administratora jest dobrowolne.
Podstawą prawną przetwarzania Pani/Pana danych zbieranych w ramach prowadzonego procesu rekrutacyjnego jest Art. 6 ust. 1 lit. c Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27.04.2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (dalej: RODO) tj. niezbędność ich przetwarzania do wypełnienia obowiązku prawnego wskazanego w art. 22[1] pkt. 1-3 Kodeksu pracy jak i przetwarzania danych do wykonania umowy lub podjęcia działań przed jej zawarciem w związku z art. 22[1] pkt.4-6 Kodeksu pracy tj. art. 6 ust. lit. b RODO. W przypadku, gdy została wyrażona zgoda na przetwarzanie danych w przyszłych procesach rekrutacyjnych lub w przypadku podania danych wykraczających poza zakres wskazany w art. 22[1] Kodeksu Pracy, dane przetwarzamy w oparciu o wyrażoną zgodę tj. art. 6 ust 1 lit. a RODO. Odbiorcami przetwarzanych przez BSS S.A. danych osobowych będą jedynie podmioty dostarczające i wspierające systemy teleinformatyczne BSS S.A. (zarówno ogólną infrastrukturę teleinformatyczną, pocztę elektroniczną). W każdym czasie przysługuje prawo dostępu do treści danych, prawo ich sprostowania, prawo usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Oświadczenia w zakresie realizacji praw prosimy składać na adres e-mail: [email protected]. Jeżeli mimo naszego wsparcia Pan/Pani uzna, że dane osobowe przetwarzane są niezgodnie z przepisami obowiązującego prawa, przysługuje prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego (tj. Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych). Dane osobowe nie podlegają zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu. Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy.