Jesteśmy największą w Polsce firmą świadczącą niezależne usługi w zakresie badań i ekspertyz jakościowych, dysponującą siecią akredytowanych laboratoriów analitycznych.

Dla naszych klientów z wielu branż oferujemy szeroki wachlarz wyspecjalizowanych analiz żywności, kosmetyków i produktów chemii gospodarczej, farmaceutyków, opakowań i artykułów przemysłowych, paliw ciekłych i stałych i wielu innych.

J.S. HAMILTON POLAND Sp. z o.o. posiada ponad 10 oddziałów w Polsce oraz na rynku zagranicznym. Łącznie zatrudnia ponad 900 osób.
Doradca Handlowy (Branża Badań Żywności) Obszar Południe
Miejsce pracy: Rzeszów

Opis stanowiska:

Nasz Doradca Handlowy jest odpowiedzialny za:

  • Aktywną sprzedaż usług badań żywności na terenie województwa: świętokrzyskiego, małopolskiego i podkarpackiego
  • Pozyskiwanie nowych klientów
  • Skuteczną realizację celów i planów sprzedażowych wraz z raportowaniem swoich działań do bezpośredniego przełożonego
  • Umacnianie partnerstwa z obecnymi klientami, a także nawiązywanie nowych kontaktów biznesowych
  • Merytoryczne doradztwo wraz z przygotowaniem oferty handlowej oraz umów sprzedaży
  • Aktywną analizę rynku i działań konkurencji oraz inicjowanie i wdrażanie odpowiednich do danej sytuacji rozwiązań
  • Udział w efektywnych negocjacjach warunków współpracy z klientami
  • Ścisłe działania z innymi obszarami firmy: Customer Service, Działem Wsparcia i Laboratorium
  • Udział w spotkaniach branżowych, wyjazdach na Targi, Konferencje itp.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe (technologia żywności, towaroznastwo, biotechnologia, chemia, inżynieria produkcji lub pokrewne kierunki związane z żywnością) - stawiamy na wysoką jakość świadczonych usług dlatego potrzebujemy w swoim zespole osoby, której tematy związane z badaniem żywności nie są obce
  • 2 lata doświadczenia w sprzedaży usług na stanowisku Doradcy Handlowego lub tożsamym z zawartymi wymaganiami - poszukujemy osób świadomych swojej roli, otwartych na innych ludzi, uwielbiających wyzwania, trudne zadania i skoncentrowanych na celu
  • Bardzo dobra organizacja pracy własnej, dbałość o całościowy proces wraz z jego finalizacją
  • Umiejętność budowania i utrzymywania długofalowych relacji z klientami oraz znajomość technik negocjacyjnych
  • Nastawienie zadaniowe z wizją realizacji celów sprzedażowych
  • Prawo jazdy kategorii B z chęcią do odbywania częstych podróży służbowych

Co możemy Ci zaoferować:

  • Umowę o pracę z wypłatą na czas
  • Pakiet medyczny
  • Ubezpieczenie na życie
  • Dofinansowanie do karty Multisport
  • Benefity w ramach ZFŚS (dofinansowanie do wczasów, imprezy okolicznościowe dla dzieci)
  • System poleceń
  • Dostęp do platformy Kafeteryjnej MyBenefit
  • Wewnętrzne szkolenia
  • Klikając w przycisk „Wyślij” zgadzasz się na przetwarzanie przez J. S. Hamilton Poland Sp. z o.o. Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu. Twoje dane osobowe przetwarzane będą zgodnie z polityką ochrony danych osobowych  w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu do czasu zakończenia rekrutacji.