MENEDŻER DS. KLUCZOWYCH KLIENTÓW
Location: Krzeszowice

Responsibilities:

Twój zakres obowiązków

  • Szukanie nowych możliwości i rozwój obecnego portfolio Klientów
  • Negocjacje umów handlowych dotyczących sprzedaży, najmu i usług na rzecz klientów Spółki
  • Konstruowanie ofert, poszukiwanie informacji o przetargach i udział w nich
  • Rozwój oferowanych produktów i usług
  • Współpraca z zespołem handlowym i operacyjnym zarówno w ramach Oddziału jak i we współpracy z centralą w celu realizacji zamówień klientów
  • Utrzymywanie relacji i doradztwo techniczne dla klientów oraz odpowiedzialność za duże projekty
  • Kontakty biznesowe w ramach realizacji bieżącego zapotrzebowania klientów zgodnie z zawartymi umowami
  • Promowanie firmy i jej produktów na podległym regionie oraz inicjowanie usprawnień celem maksymalizacji udziału w rynku firmy Algeco na terenie Polski
  • Realizacja planów biznesowych Spółki, współtworzenie strategii handlowej i planu najmu/sprzedaży kontenerów
  • Wsparcie dla Dyrektora Oddziału i w razie potrzeby zastępowanie go.

Requirements:

Nasze wymagania

  • Minimum 5+ lat doświadczenia biznesowego - preferowane doświadczenie w sprzedaży doradczej w branży wynajmu, budowlanej lub pokrewnej
  • Preferowane wyższe wykształcenie; Wykształcenie techniczne lub znajomość zagadnień technicznych z zakresu branży budowlanej będzie dodatkowym atutem
  • Dobra znajomość rynku inwestycyjnego na podległym regionie
  • Doskonałe umiejętności interpersonalne, komunikacyjne, pracy zespołowej i radzenia sobie ze stresem
  • Doświadczenie w zarządzaniu projektami i umiejętność jednoczesnego prowadzenia wielu projektów
  • Bardzo dobra organizacja pracy oraz zorientowanie na efekt w działaniu
  • Solidne umiejętności analityczne i rozwiązywania problemów
  • Doskonała komunikacji z Klientem
  • Dobra znajomość języka angielskiego
  • Prawo jazdy kat. B, mobilność i dyspozycyjność,

We offer:

To oferujemy

  • Wynagrodzenie zasadnicze na dobrym poziomie oraz system premiowy wprost zależny od Twoich wyników pracy
  • Umowę o pracę z intencją umowy na czas nieokreślony
  • Narzędzia pracy: samochód, komputer, telefon komórkowy
  • Bardzo dobra prywatną opiekę medyczną (opieka stomatologiczna, rehabilitacja, dietetyka, psycholog) z możliwością preferencyjnych warunków również dla członków rodziny
  • Kartę Benefit System (kino, tetr, Zakupy w wybranych sklepach)
  • Pracę w dynamicznej, międzynarodowej firmie
  • Możliwość bezpośredniego wpływu na zarówno na rozwój firmy jak i osobisty

ALGECO to światowy lider konstrukcji modułowych. Algeco jest obecne w 25 krajach. W Polsce (od 1998 roku) w 6 oddziałach: Gdańsku, Wrocławiu, Poznaniu, Krakowie, Warszawie i Łodzi. Innowacyjne rozwiązania modułowe Algeco znajdują zastosowanie m.in. w przemyśle, w branży budowlanej, przy organizacji eventów oraz jako biura, placówki edukacyjne, szpitalne, czy handlowe. Dbamy nie tylko o właściwe konstrukcje, ale i wyposażenie: „Serwis 360” gwarantuje naszym klientom wygodę i bezpieczeństwo.