Konstruktor

Głównym zadaniem MESKO S.A.  jest dostarczanie
dla Sił Zbrojnych RP oraz innych podmiotów
odpowiedzialnych za bezpieczeństwo państwa coraz
to nowocześniejszej i wysokiej jakości amunicji i rakiet,
poprzez wprowadzanie najnowocześniejszych technologii.

Zakres obowiązków na stanowisku pracy:

  • Realizacja powierzonych zadań,
  • Opracowywanie pod nadzorem bezpośredniego przełożonego -
    projektanta wiodącego, dokumentacji konstrukcyjnej właściwej dla poszczególnych etapów prac projektowych,
  • Przestrzeganie przy konstruowaniu kryteriów rynkowych, wymagań klientów oraz obowiązujących norm, przepisów i procedur,
  • Sprawowanie obsługi konstrukcyjnej przy wdrażaniu i produkcji wyrobów,
  • Dbałość o dobre imię firmy,
  • Zabezpieczanie dokumentacji konstrukcyjnej, zajmowanych pomieszczeń oraz powierzonego wyposażenia,
  • Załatwianie korespondencji służbowej,
  • Przestrzeganie dyscypliny pracy i wykorzystania czasu pracy,
  • Wykonywanie innych prac zleconych przez Kierownictwo ,a mieszczących się
    w zakresie prac Działu,
  • Realizacja celów jakościowych wymaganych Zintegrowanym Systemem Zarządzania wg normy PN-EN ISO 9001-2001 i Kryteriami Wewnętrznego Systemu Kontroli Obrotu Specjalnego wdrażanymi w „MĘSKO S.A.",
  • Cykliczne co 10 lat dokształcanie się w ramach SCD zgodnie z Procedurą - system Cyklicznego Dokształcania.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne z zakresu budowy maszyn,
  • Znajomość języka angielskiego: dobra w mowie i piśmie, znajomość słownictwa technicznego w zakresie przydatnym w pracy zawodowej,
  • Dobra znajomość z zakresu obsługi komputera i programów wspomagania komputerowego projektowania - bezwzględnie SOLID WORKS,
  • Umiejętność czytania dokumentacji technicznej - (rysunki detali i złożenia zespołów) z zakresu budowy maszyn,
  • Posiadanie ogólnej wiedzy z zakresu mechaniki stosowanej w budowie maszyn,
  • Podstawowa znajomość pneumatyki i hydrauliki, a także materiałów używanych
    w konstrukcji maszyn - rodzaje stali i inne materiały konstrukcyjne,
  • Znajomość zagadnień z zakresu obróbki cieplno- chemicznej,
  • Znajomość programów Microsoft Office i Excel i innych niezbędnych przy pracy projektowej,
  • Umiejętność doboru elementów i podzespołów mechanicznych stosowanych
    w budowie maszyn,
  • Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole.

Rodzaj umowy: umowa o pracę (pełny etat)

Miejsce pracy: Skarżysko-Kamienna

Oferujemy:

  • W przypadku pozytywnej oceny efektów pracy stałe zatrudnienie na umowę
    o pracę,
  • Stabilność i bezpieczeństwo zatrudnienia,
  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kwalifikacji,
  • Możliwość rozwoju w Firmie z dużymi tradycjami,
  • Szkolenia,
  • Zaplecze socjalne m.in.: dofinansowanie do wypoczynku, okolicznościowe świadczenia dla pracowników i ich dzieci.