Nr ref.:
Elektromechanik
Lublin
Opis stanowiska:
  • Utrzymanie właściwego funkcjonowania maszyn i instalacji.

  • Konserwacja sprzętu produkcyjnego, rozwiązywanie problemów mechanicznych/elektrycznych związanych z maszynami produkcji, instalacji, zasilania i sterowania.

  • Usuwanie bieżących awarii.

  • Okresowe przeglądy prewencyjne maszyn i urządzeń produkcyjnych.

  • Udział w projektach – usprawnianiu maszyn i procesów produkcyjnych

  • Praca w systemie 3 zmianowym.
Wymagania:
  • Samodzielność i odpowiedzialność za wykonywane zadania.

  • Wykształcenie średnie techniczne lub wyższe.

  • Książeczka sanitarno-epidemiologiczna lub gotowość do jej wyrobienia.

  • Dyspozycja do pracy w systemie 3-zmianowym / sezonowo 4-brygadówka.

Mile widziane

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku.

  • Znajomość dokumentacji technicznej.

  • Uprawnienia SEP eksploatacyjne do 1kV

Oferujemy:
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w uznanej firmie produkcyjnej,
  • do wynagrodzenia możliwość premii,
  • prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe,
  • pakiet socjalny (dofinansowanie do urlopu, świąt, karta multisport),
  • niespodzianka urodzinowa,
  • rabat w firmowym sklepie.

Klikając przycisk „Wyślij” zgadza się Pani/Pan na przetwarzanie swoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym, w tym w dokumencie CV, dla potrzeb obecnego procesu rekrutacji i przyszłych procesów rekrutacji, o ile wyrazi Pani/Pan na to zgodę, prowadzonych przez HERBAPOL- LUBLIN S.A. z siedzibą w Lublinie, 20-471 Lublin, ul. Diamentowa 25 - Administratora danych osobowych.

Ponadto, informujemy, że:

  • Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane w celu realizacji procesu rekrutacji na stanowisko na które Pan/Pani aplikuje, na podstawie art. 6 ust 1 pkt. a RODO i art. 22(1) § 1 KP. Dane będą ujawniane wyłącznie upoważnionym do przetwarzania danych osobowych podmiotom obsługującym administratora lub jego podwykonawcom na podstawie przepisów prawa.
  • Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane przez 6 miesięcy od zakończenia miesiąca, w którym proces rekrutacji, na który została złożona aplikacja, został zakończony lub przez 12 miesięcy w przypadku wyrażenia zgody na przyszłe procesy rekrutacyjne.
  • Nie przekazujemy Pana/Pani danych osobowych poza Europejski Obszar Gospodarczy.
  • Przysługuje Pani/Panu prawo żądania dostępu do danych osobowych dotyczących Pani/Pana osoby, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia danych.
  • Ponadto, przysługuje Pani/Panu prawo do cofnięcia wyrażonej zgody w dowolnym momencie. Powyższe nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie wyrażonej przez Panią/Pana zgody przed jej cofnięciem. Cofnięcie zgody może nastąpić przez złożenie oświadczenie w jeden lub kilka z poniższych sposobów:  wysłanie pisemnego oświadczenia na adres 20-471 Lublin, ul. Diamentowa 25, wysłanie oświadczenia o cofnięciu zgody drogą poczty elektronicznej na adres e-mail: [email protected]
  • Dodatkowo, przysługuje Pani/Panu prawo do złożenia skargi do organu nadzorczego – Generalnego Inspektora Ochrony Danych Osobowych, ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa.
  • Podanie przez Panią/Pana danych osobowych jest dobrowolne, przy czym niezbędne do udziału w procesie rekrutacji.
  • Decyzje dotyczące przeprowadzenia oraz rozstrzygnięcia procesu rekrutacji nie będą podejmowane w sposób zautomatyzowany.