ENPROM Sp. z o. o. to prężna firma gwarantująca najwyższą jakość wykonywanych usług w branży elektroenergetycznej na rynku polskim i zagranicznym.

Specjalista ds. projektów unijnych
Teren pracy: Warszawa

Opis stanowiska:

  • Prowadzenie projektów dotacyjnych od strony administracyjnej i finansowej
  • Przygotowywanie raportów okresowych i końcowych, wniosków o płatności, harmonogramów, sprawozdań finansowych z realizacji projektów, rozliczeń końcowych pod względem formalnym i finansowym
  • Przygotowywanie, weryfikowanie dokumentacji dotyczącej wyboru wykonawców
  • Koordynowanie spraw w ramach prowadzonych projektów, pozyskiwanie i weryfikowanie dokumentów i danych niezbędnych do rozliczenia projektu, korespondencja wewnętrzna oraz zewnętrzna związana z realizacją i rozliczaniem projektów
  • Kontakt z instytucjami pośredniczącymi/zarządzającymi
  • Współpraca z wewnętrznym kierownikiem projektu odpowiedzialnym za jego realizację

Wymagania:

  • Minimum 2-letnie doświadczenie w zakresie prowadzenia, rozliczania lub kontroli projektów współfinansowanych ze środków UE
  • Znajomość przepisów z zakresu pomocy publicznej i funduszy UE
  • Praktyczna znajomość procedur i wytycznych programowych w zakresie aplikacji, realizacji i sprawozdawczości projektów unijnych w ramach perspektywy 2014-2020 i 2021-2027
  • Znajomość systemu SL2014 i bazy konkurencyjności
  • Umiejętności krytycznego i analitycznego myślenia oraz poprawnego wnioskowania
  • Umiejętność organizacji pracy i zarządzania czasem
  • Znajomość programów z pakietu Ms Office

Mile widziane:

  • Doświadczenie w pisaniu wniosków o pozyskanie dotacji - rządowych lub unijnych
  • Znajomość ustaw o finansach publicznych, o rachunkowości oraz prawo zamówień publicznych
  • Doświadczenie w instytucji pośredniczącej lub zarządzającej

Oferujemy:

  • Pracę w grupie utalentowanych, profesjonalnych pasjonatów
  • Umowę o pracę lub umowę B2B lub inną forma współpracy
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Multisport
  • Dodatkowe ubezpieczenie na życie
  • Możliwość rozwoju i poszerzania kompetencji
  • Niezbędne narzędzia pracy
  • Spotkania integracyjne
  • Brak dress code