Młodszy Konsultant SAP HCM z j. niemieckim
Miejsce pracy: Centrala - Złotniki k. Poznania, Praca zdalna

Od kandydatów oczekujemy:

- Wykształcenia wyższego technicznego (preferowane o profilu informatycznym),

- Znajomości dowolnego języka programowania,

- Znajomości języka angielskiego i niemieckiego na poziomie B1,

- Umiejętności analitycznych,

- Chęci ciągłego zdobywania wiedzy,

- Umiejętności pracy w zespole i dzielenia się wiedzą.

Zakres obowiązków:

- Wsparcie w rozwoju aplikacji systemu SAP HCM,

- Poznawanie systemu i metodyki wdrożeniowej SAP,

- Udział w szkoleniach rozwojowych dotyczących systemu SAP HCM,

- Realizacja prac wg harmonogramu projektowego,

- Wsparcie w procesach analizy biznesowej i identyfikacji potrzeb klienta w kontekście rozwiązania SAP HCM,

- Komunikacja z klientem w języku niemieckim i/lub angielskim.

Dodatkowym atutem będzie:

- Znajomość ABAP, SAP UI5, SAP Fiori, SAP BTP, Node.js, OData

- Certyfikaty lub szkolenia z obszaru SAP HCM

To oferujemy:

- Akademia Konsultanta SAP - kompleksowy program szkoleń i ćwiczeń praktycznych, zakończony egzaminem certyfikacyjnym SAP, który wprowadzi Ciebie w świat konsultingu (Dowiedz się więcej)

- Możliwość udziału w projektach realizowanych dla największych przedsiębiorstw w Polsce i za granicą,

- Pakiet Medyczny i ubezpieczenie grupowe,

- Kafeteria MyBenefit: a w niej możliwość wyboru dopasowanych benefitów, m.in. wydarzenia kulturalne, kino, koncerty, podróże, karta Multisport i jeszcze więcej,

- Pracę w firmie, która oferuje swoim pracownikom środowisko wspierające rozwój osobisty,

- Możliwość pracy w trybie hybrydowym.

  • Benefity
  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • elastyczny czas pracy
  • parking dla pracowników
  • kafeteria MyBenefit
  • program rekomendacji pracowników
  • Jesteśmy liderem rynku usług SAP w Polsce. Zapewniamy pełen zakres wdrożeń, rozwoju i utrzymania systemów SAP. Dostarczamy usługi bezpieczeństwa IT i rozwoju oprogramowania. Wcześniej działaliśmy jako BCC i SNP. Dziś jesteśmy częścią All for One Group - wiodącego partnera SAP w Europie Środkowej.

    Jest nas ponad 500: konsultantów SAP, programistów i ekspertów IT, kierowników projektów i specjalistów biznesowych.

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w związku ze wskazaną w ogłoszeniu rekrutacją. Wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne zgadzasz się na przetwarzanie swoich danych osobowych przez All for One Poland Sp. z o.o. w celu wzięcia udziału w rekrutacji. Dane osobowe będą przetwarzane na podstawie zgody kandydata (art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia UE o ochronie danych) oraz Kodeksu Pracy. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne w przypadku chęci udziału w rekrutacji. Przetwarzanie dodatkowych danych – niewskazanych w Kodeksie Pracy (w tym wizerunek), odbywa się na dobrowolnej zgodzie osoby przesyłającej dane. Administratorem danych osobowych jest All for One Poland Sp. z o.o. (Złotniki, ul. Krzemowa 1, 62-002 Suchy Las). Każda osoba przekazująca dane osobowe ma prawo dostępu do swoich danych, możliwość ich sprostowania, żądania usunięcia danych lub ograniczenia ich przetwarzania oraz prawo do przenoszenia danych, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania i cofnięcia zgody na przetwarzanie. Wycofanie zgody możliwe jest w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Dane osobowe będą przetwarzane przez okres 5 lat lub do momentu wycofania zgody na przetwarzanie. Dane osobowe mogą zostać przekazane dostawcom usług publikacji ogłoszeń o pracę lub dostawcom systemów do zarządzania rekrutacjami, ale nie zostaną one przesłane poza Europejski Obszar Gospodarczy. Każda osoba, której dane są przetwarzane ma prawo do wniesienia skargi do Generalnego Inspektora Ochrony Danych Osobowych (od 25 maja 2018 r. Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych). Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych w All for One Poland Sp. z o.o. można uzyskać pod adresem [email protected]