Menedżer ds. Sprzedaży Internetowej
Miejsce pracy: Warszawa

Misja Banku BNP Paribas: Wprowadzamy pozytywną bankowość w życie naszych Klientów, odpowiadając na ich potrzeby finansowe i ułatwiając im realizację celów. W sposób prosty, przemyślany i bezpieczny. Z troską o społeczeństwo i środowisko.

Opis stanowiska:

  • Pozyskiwanie sklepów internetowych o dużym potencjale kredytowym: kontakt, organizowanie spotkań, samodzielne przygotowanie oferty handlowej w ramach przydzielonych kompetencji, prowadzenie negocjacji z przedstawicielami potencjalnego Partnera Handlowego;
  • Realizacja wyznaczonych celów poprzez sprzedaż kredytu ratalnego w sklepach internetowych współpracujących z Bankiem;
  • Obsługa oraz budowanie długofalowych relacji ze sklepami internetowymi znajdującymi się w portfelu: analiza potrzeb, weryfikacja oferty handlowej, obsługa bieżących zapytań;
  • Sporządzanie raportów sprzedażowych;
  • Monitoring rynku oraz działań konkurencji na rynku e-commerce.​

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe;
  • Co najmniej roczne doświadczenie w pozyskiwaniu klientów B2B;
  • Doświadczenie w pozyskiwaniu i współpracy ze sklepami internetowymi będzie dużym atutem;
  • Znajomość rynku e-commerce;
  • Doświadczenie w nawiązywaniu kontaktów biznesowych przez telefon;
  • Umiejętność prowadzenia negocjacji handlowych i znajomość technik sprzedaży;
  • Łatwość w nawiązywania kontaktów;
  • Orientacja na realizację celów biznesowych;
  • Pozytywne nastawianie, systematyczność i skrupulatność;
  • Dobra znajomość Excel.

Masz jak w Banku:

  • Zatrudnienie na podstawie umowy na zastępstwo;
  • Dołączenie do organizacji o globalnym zasięgu, która jest częścią grupy bankowej BNP Paribas obecnej w 65 krajach z 200-letnią tradycją;
  • Pracę w miejscu, w którym możesz być sobą niezależnie od swojej orientacji seksualnej, tożsamości płciowej, koloru skóry, pochodzenia, wieku czy poziomu sprawności;
  • Rozwój w Banku Zielonych Zmian, w którym możesz mieć wpływ na naszą planetę i otaczający nas świat;
  • Dużą autonomię w działaniu przy jednoczesnym wsparciu przełożonego, co potwierdza ponad 90% pracowników;
  • Możliwość podejmowania własnych decyzji, eksperymentowania i tworzenia swojej unikalnej ścieżki doświadczeń;
  • Możliwości rozwoju zarówno w banku jak i spółkach w ramach Grupy BNP Paribas w kraju i zagranicą;
  • Pracę w środowisku agile’owym, które wspiera elastyczność i innowacyjność organizacji, w końcu jesteśmy Bankiem zmieniającego się świata.
BNP Paribas
Bank Polska S.A.