Project Manager/ Junior Project Manager
Miejsce pracy: Łódź

Project Manager/ Junior Project Manager​ to w BSS osoba, która poza umiejętnością prowadzenia projektów, sprawnie porusza się w obszarze księgowości oraz IT. Nasz wymarzony kandydat to osoba, która ma wiedzę z obu tych zakresów umożliwiającą zrozumienie prowadzonego projektu i partnerską komunikację. Ważna jest też dla nas umiejętność doboru odpowiednich technik, narzędzi oraz modelu zarządzania pozwalająca na efektywne prowadzenie prac i wykorzystywanie potencjału wszystkich osób biorących udział w projekcie.

Tak organizujemy naszą pracę

Twój zakres obowiązków:

·​ Koordynowanie wszystkich aspektów w zarządzanym projekcie, w tym organizowanie prac w zespole, egzekwowanie wymaganych decyzji i realizacji zadań

· Określanie celu projektu i kierunków działania w porozumieniu z zespołem ekspertów oraz potrzebnych zasobów do realizacji projektu

· Budowanie, komunikowanie oraz utrzymywanie relacji z interesariuszami projektu

· Współpracowanie ze specjalistami realizującymi projekt i dostawcami oprogramowania

· Zarządzanie budżetem projektów IT

· Tworzenie harmonogramu działań i prowadzenie dokumentacji projektowej

· Bieżące raportowanie i przedstawianie statusu projektu

· Identyfikowanie, raportowanie i zarządzanie czynnikami ryzyka w realizowanym projekcie

· Weryfikowanie i zatwierdzanie zmian, które mają istotny wpływ na budżet, harmonogram lub zakres projektu

Nasze wymagania:

· Minimum 3-letnie doświadczenie w zarządzaniu projektami z obszaru IT/Księgowości

· Wiedza z zakresu metodologii zarządzania projektami potwierdzona doświadczeniem (Waterfall , Agile, Scrum – wiemy, że każde podejście jest dobre, jeśli jest zastosowane w odpowiednim momencie)

· Certyfikaty potwierdzające kwalifikacje i umiejętności z zakresu zarządzania projektami (np. PMP)

· Wysokie umiejętności komunikacyjne i wystąpień publicznych, np. przy prezentacji statusu projektu jego interesariuszom (Pracownicy operacyjni, Menedżerowie, Członkowie Zarządu)

· Wiedza z zakresu IT oraz księgowości (będzie Ci to potrzebne, aby swobodnie komunikować się z przedstawicielami obu obszarów i rozumieć proces, którego dotyczy projekt)

· Zdolności analityczne pozwalające na przewidywanie wyzwań projektowych, oraz proponowanie i wdrażanie nowych rozwiązań.

· Doświadczenie we wdrażaniu projektów w obszarach finansowo - księgowych (najlepiej systemów wspierających) – mile widziane

Zgodnie z naszą ideą 'Dbamy o jakość i długość życia', oferujemy:

  • Mamy dla Ciebie prywatną opiekę medyczną w Luxmed oraz ubezpieczenie lekowe
  • Możesz dołączyć do Ubezpieczenia grupowego
  • Mamy dla Ciebie kartę sportową oraz możliwość zakupu karty dla Twoich najbliższych
  • W BSS jesteśmy różni i lubimy wstawać o różnych porach, dlatego mamy możliwość rozpoczynania pracy między 7:00 a 9:00
  • Możliwość udziału w akcjach prozdrowotnych i sportowych - dołącz do Drużyny BSS
  • Dostęp do systemu szkoleń wewnętrznych i wsparcie Działu Zarządzania Wiedzą
  • Otrzymasz dostęp do programu kafeteryjnego MyBenefit
  • Program poleceń pracowniczych, czyli premie za polecenie nam Pracowników

Rekrutacja składać się będzie z następujących etapów:

  • Spotkania online z jedną z naszych koleżanek z Działu HR oraz szefem zespołu, do którego aplikujesz
  • Informacji zwrotnej o tym jak Ci poszło- i już!

Jeśli, powyższe brzmi dobrze - aplikuj do nas.

Masz pytania? Nasza rekruterka - Ewelina, chętnie na nie odpowie - możesz do niej zadzwonić: 885866176

A może znasz kogoś kto idealnie pasowałby do tej roli? Możesz polecić go nam i dostać za to nagrodę!

Business Support Solution SA – spółka należąca do Pelion S.A., wiodącej firmy w sektorze ochrony zdrowia w Polsce, powstała w 2008 roku, jako odpowiedź na rosnące zainteresowanie rynku usługami outsourcingowymi.
Obecnie BSS SA świadczy usługi dla ponad 250 podmiotów z branży produkcyjnej, usługowej oraz handlowej, w tym sieci detalicznych.