ENPROM Sp. z o. o. to prężna firma gwarantująca najwyższą jakość wykonywanych usług w branży elektroenergetycznej na rynku polskim i zagranicznym.

Obecnie do naszego zespołu poszukujemy kandydata/-ki na stanowisko:

Asystent/-ka Projektanta Linii - branża elektryczna
Teren pracy: Gdańsk

Opis stanowiska:

  • Udział przy sporządzaniu projektów wykonawczych i budowlanych
  • Prowadzenie uzgodnień projektowych
  • Udział przy sporządzaniu analiz techniczno-ekonomicznych
  • Opracowywanie ekspertyz technicznych
  • Współpraca z zespołem projektowym oraz zespołami projektowymi innych branż

Wymagania:

  • Ukończone lub w trakcie (studia niestacjonarne) wyższe studia techniczne o kierunku elektrotechnika, energetyka lub pokrewne
  • Znajomość narzędzi wspomagających projektowanie (m.in. AutoCAD, QGIS, programów z pakietu MS Office)
  • Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole
  • Orientacja na rezultat
  • Odpowiedzialność i sumienność

Dodatkowym atutem będzie:

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku w branży przemysłowej, elektroenergetycznej
  • Wykształcenie wyższe techniczne (preferowane kierunki: elektrotechnika lub energetyka)
  • Znajomość prawa budowlanego, warunków technicznych i norm konstrukcyjnych
  • Wiedza z zakresu elektroenergetyki
  • Znajomość języka angielskiego i/lub niemieckiego na poziomie min. B1
  • Prawo jazdy kat. B

Klikając w przycisk wyślij wyraża Pani/Pan zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez ENPROM Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, ul. Taneczna 18C, 02-829 Warszawa oraz ENPROM Serwis Sp. z o.o. z siedzibą ul. Indiry Gandhi 17B, 02-776 Warszawa, zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27.04.2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)”.

Informujemy, że Administratorami Pani/Pana danych osobowych jest ENPROM Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, przy ul. Tanecznej 19C, 02-829 Warszawa oraz ENPROM Serwis Sp. z o.o. z siedzibą ul. Indiry Gandhi 17B, 02-776. Dane osobowe podawane są przez kandydatów dobrowolnie, niemniej ich pozyskanie jest konieczne do przeprowadzenia rekrutacji. Podstawę prawną żądania przekazania danych osobowych stanowi art. 6 ust. 1 lit. a RODO oraz art. 22(1) §1 Kodeksu pracy (Dz.U.2018.917 tj.). Ma Pani/Pan prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, przenoszenia danych oraz do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Posiada Pani/Pan prawo do cofnięcia zgody na ich przetwarzanie w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody wyrażonej przed jej cofnięciem. Oświadczenie o cofnięciu zgody na przetwarzanie danych osobowych wymaga jego złożenia w formie pisemnej na adres Administratora lub elektronicznej na adres mailowy [email protected]. Dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie dla potrzeb rekrutacji, nie dłużej jednak niż 6 miesięcy od ich otrzymania. A w przypadku zgody na przetwarzane danych osobowym również na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 1 roku, po czym zostaną trwale usunięte.

Oferujemy:

  • Pracę w grupie utalentowanych, profesjonalnych pasjonatów
  • Umowę o pracę lub umowę B2B lub inną forma współpracy
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Multisport
  • Dodatkowe ubezpieczenie na życie
  • Możliwość rozwoju i poszerzania kompetencji
  • Niezbędne narzędzia pracy
  • Spotkania integracyjne
  • Brak dress code