Polskie Sieci Elektroenergetyczne S.A. poszukują kandydata / kandydatki na stanowisko:

Specjalista ds. księgowości kosztów (k/m)
Miejsce pracy: Warszawa, Konstancin-Jeziorna
DR/WK/S/04/24

Podstawowy zakres obowiązków:

  • weryfikacja rachunkowa i ewidencja księgowa delegacji krajowych i zagranicznych
  • ewidencja faktur zakupowych w systemie finansowo - księgowym
  • obsługa systemu księgowego SAP4Hana oraz systemu elektronicznego obiegu dokumentów
  • przygotowywanie raportów, zestawień z systemu księgowego i ich analiza.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe ekonomiczne
  • mile widziane doświadczenie z obszaru księgowości
  • mile widziane kursy z zakresu rachunkowości i finansów
  • mile widziana znajomość obsługi systemy finansowo - księgowego
  • umiejętność pracy w zespole.

Oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • atrakcyjny system wynagrodzeń uwzględniający czytelny system premiowy
  • szkolenia podnoszące kwalifikacje i zapewniające rozwój zawodowy
  • pakiet benefitów pozapłacowych, m.in. prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, karta multisport, dodatkowe świadczenia w ramach ZFŚS
  • dodatkowy dzień wolny z okazji Dnia Energetyka - 14 sierpnia

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o nadsyłanie dokumentów aplikacyjnych.
Gwarantujemy pełną dyskrecję w trakcie i po zakończeniu procesu rekrutacyjnego.
PSE S.A. zastrzega sobie prawo do kontaktowania się tylko z wybranymi osobami.