O nas

Grupa ERBUD istnieje od ponad 30 LAT. Jesteśmy CZWARTĄ NAJWIĘKSZĄ grupą budowlaną w Polsce*. Jesteśmy notowani na GIEŁDZIE PAPIERÓW WARTOŚCIOWYCH i wchodzimy w skład indeksu WIG Budownictwo.
Specjalizujemy się w budownictwie KUBATUROWYM, INŻYNIERYJNYM, DROGOWYM, OZE oraz SERWISIE dla przemysłu i energetyki. Realizujemy ok. 100 PROJEKTÓW rocznie.
W skład naszej grupy wchodzi 8 SPÓŁEK. Projekty realizujemy na rynku POLSKIM, NIEMIECKIM oraz w BELGII, Francji, Austrii i Norwegii.
W ramach Grupy ERBUD zatrudniamy ok. 2500 OSÓB. Bezpieczeństwo pracy to nasz najwyższy priorytet, dlatego jesteśmy sygnatariuszem PBB (Porozumienia dla Bezpieczeństwa w Budownictwie).

Koordynator/Kierownik robót elektrycznych
Płock

Zakres obowiązków:

Twój zakres obowiązków

  • prowadzenie i nadzór nad robotami w zakresie branży elektrycznej na budowie (w oparciu o wymagania kontraktu, dokumentację techniczną, harmonogramy);
  • weryfikacja ofert podwykonawców;
  • nadzorowanie i koordynowanie wewnętrzne oraz międzybranżowe robót prowadzonych przez podwykonawców;
  • wykonywanie przedmiarów, kalkulacji i ofert w zakresie branży elektrycznej;
  • rozwiązywanie problemów technicznych na budowie;
  • analiza i wybór optymalnego wariantu realizacji robót branży elektrycznej i uzgadnianie z zamawiającym proponowanych rozwiązań;
  • weryfikacja dokumentacji projektowej i zastosowanych rozwiązań;
  • weryfikacja i przygotowanie dokumentacji powykonawczej;
  • aktywne uczestnictwo w spotkaniach z inwestorami, podwykonawcami i dostawcami oraz negocjowanie warunków umownych z podwykonawcami;
  • nadzór nad prowadzeniem prac elektrycznych, tak aby zostały wykonane niezbędne zabezpieczenia, a roboty były prowadzone w taki sposób, aby zapewnić maksymalne bezpieczeństwo dla ludzi i mienia;
  • dbanie o przestrzeganie zasad BHP na budowie;
  • raportowanie i utrzymywanie danych na platformach cyfrowych i systemach CDE i ERP;
  • bezpośrednia współpraca z kierownikiem budowy w zakresie sieci i instalacji elektrycznych.

Wymagania:

Nasze wymagania

  • DO TEJ ROLI POSZUKUJEMY OSOBY, KTÓRA:
  • posiada wykształcenie wyższe techniczne (preferowany kierunek – elektryka lub elektrotechnika);
  • posiada min. 3-letnie doświadczenie zawodowe w obszarze robót elektrycznych;
  • posiada uprawnienia budowlane w specjalności instalacyjnej w zakresie sieci, instalacji i urządzeń elektrycznych i elektroenergetycznych bez ograniczeń;
  • komunikuje się w języku angielskim;
  • posługuje się pakietem MS Office, AutoCAD;
  • posiada aktualną wiedzę nt. obowiązujących norm technicznych i przepisów;
  • jest nastawiona na współpracę i sprawną komunikację w zespole;
  • potrafi działać pod presją czasu;
  • poszukuje stabilnego zatrudnienia w dużej organizacji;
  • jest otwarta na rozwój zawodowy;
  • jest mobilna/otwarta na delegacje.
  • Dofinansowanie karty sportowqej / leasingu roweru
  • Prywatna opieka medyczna
  • Dofinansowanie uprawnień, studiów, zajęć językowych
  • Ubezpieczenie na życie
  • Wewnętrzne szkolenia i programy rozwojowe
  • Okolicznościowe spotkania firmowe
  • Konkursy wewnątrz firmowe
  • Posiłki dla pracowników budów
  • Aplikuj