Jesteśmy czołowym dostawcą usług IT, inżynierii i konsultingu. Szukamy ekspertów, którzy razem z nami będą tworzyć projekty informatyczne dla największych firm w Polsce i za granicą. Pracujemy w modelu partnerskim, gdzie podstawą jest wzajemny szacunek, zaufanie i zasada win-win.
Senior Java Developer
Numer Referencyjny:

Co oferujemy?

Nasz proces rekrutacji jest transparentny i przyjazny. Candidate experience to nasze motto, dlatego zawsze staramy się dostosować do potrzeb i możliwości kandydatów.
  • Solidne fundamenty
  • Ambitne projekty
  • Indywidualny rozwój
    i przyjazna atmosfera
  • Znane marki
  • Inspirujący liderzy
  • Elastyczność
  • Dodatkowe korzyści
  • System poleceń
  • Lokalizacja

    Co powiesz na dołączenie do społeczności ASTEK Polska jako Senior Java Developer?

    Projekt będzie dotyczył branży technologicznej (w różnych obszarach, takich jak przestrzeń kosmiczna, robotyka, cyberbezpieczeństwo i sztuczna inteligencja).​

    Stawka:

    • do 1100 zł netto/dzień + VAT /B2B (w zależności od doświadczenia zawodowego)

    Model pracy :

    • praca zdalna + sporadyczne wizyty w biurze w Warszawie

    Twoje codzienne obowiązki będą obejmować:

    • projektowanie, rozwijanie i dostarczanie komponentów systemu (back-end), w oparciu o analizę wymagań funkcjonalnych i niefunkcjonalnych
    • wnoszenie wkładu w rozwój funkcji i usług w ramach dedykowanego zespołu scrumowego
    • zapewnianie wsparcia drugiej i trzeciej linii w zakresie błędów lub innych kwestii związanych z rozwojem
    • utrzymywanie części całej linii bazowej kodu (baza danych, model, interfejs użytkownika, rozszerzenia itp.)
    • pisanie i aktualizowanie dokumentacji technicznej
    • optymalizacja oprogramowania pod kątem wydajności, bezpieczeństwa i jakości (back-end)
    • administracja/konfiguracja i wdrażanie serwerów aplikacji Java EE (m.in. JBoss, Apache) oraz wersji oprogramowania

    Wymagania:

    • min. 6 lat doświadczenia jako Java Developer
    • tytuł licencjata w dziedzinie informatyki/technologii informacyjnej/inżynierii (magister/doktorat jest plusem)
    • doświadczenie w programowaniu obiektowym, w szczególności w technologiach JAVA EE (EJB, JPA, Web Services, WebSockets, interfejsy RESTful, itp.)
    • certyfikat : Java Certified (minimum Java 8) lub równoważny
    • zaawansowana znajomość JBoss 7 EAP Application Server, RedHat Enterprise Linux, serwera WWW Apache, bazy danych PostgreSQL i Jackrabbit
    • praktyczne doświadczenie w pracy z Maven, Git, JUnit, Jenkins i IntelliJ IDEA
    • doświadczenie w pracy z Docker, Kubernetes oraz Azure DevOps
    • doświadczenie w pracy w Scrum/Agile
    • umiejętność języka angielskiego w stopniu komunikacyjnym (min. B2/C1)
    • osobiste poświadczenie bezpieczeństwa na poziomie EU-CONFIDENTIAL lub wyższym

    Twoja osobowość:

    • jesteś graczem zespołowym
    • koncentrujesz się na długoterminowej współpracy
    • łatwo przystosowujesz się do zmian

    Co oferujemy? :

    • długoterminowa współpracy
    • możliwość wyboru preferowanego rodzaju współpracy (stała umowa o pracę ze wszystkimi świadczeniami lub elastyczna umowa B2B)
    • szkolenia techniczne, certyfikaty i podnoszenie kwalifikacji
    • mentoring Competence Center - będziesz członkiem społeczności CC od pierwszego dnia pracy. Będziesz miał szansę rozwijać swoje umiejętności, uczestniczyć w różnych konferencjach i dzielić się swoją wiedzą i doświadczeniem z ludźmi, którzy stoją przed tymi samymi wyzwaniami w codziennej pracy
    • jasna ścieżka kariery
    • pakiet benefitów pracowniczych
    • przyjazna atmosfera pracy, imprezy integracyjne i spotkania team-buildingowe

    Potrzebujesz więcej informacji? Skontaktuj się ze mną: [email protected]

    Nie chodzi o Ciebie? Poleć nas swojemu znajomemu i zgarnij bonus nawet do 7000 zł

    Nr ref:AO18906​​​​​​

    Zainteresowany?
    Wyślij swoją aplikacje!
    Informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami.
    Informujemy, że Administratorem danych osobowych jest ASTEK Polska Sp. z o.o. ul. Mokotowska 1, 00-640 Warszawa. Celem zbierania i przechowywania danych osobowych jest prowadzenie procesów rekrutacyjnych przez ASTEK Polska sp. z o.o. Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Podanie danych jest dobrowolne.
    Ta oferta jest nie
    dla Ciebie?
    Poleć nam swojego znajomego, który może być
    zainteresowany tym stanowiskiem i odbierz

    do 7000 zł bonusu! Rekomenduję

    1. Administratorem danych osobowych jest ASTEK Polska sp. z o.o. z siedzibą przy Al. Jana Pawła II 22, 00-133 Warszawa, KRS 0000271963 („Administrator”).
    2. Administrator powołał Inspektora Ochrony Danych, z którym można się skontaktować poprzez adres e-mail: [email protected] lub korespondencyjnie na adres ASTEK Polska sp. z o.o., Al. Jana Pawła II 22, 00-133 Warszawa.
    3. Twoje dane osobowe przetwarzane są:
    a) w celu realizacji procesu rekrutacji na podstawie wyrażonej zgody (art. 6 ust. 1 lit. a RODO);
    b) w celu realizacji przyszłych procesów rekrutacji o ile wyraziłeś na to zgodę (art. 6 ust. 1 lit. a RODO);
    c) w związku z realizacją projektów realizowanych dla klientów ASTEK Polska sp. z o.o. na podstawie prawnie uzasadnionego interesu administratora (art. 6 ust. 1 lit. f RODO).
    4. W zakresie rekrutacji będziemy przechowywać Twoje dane do 3 miesięcy od zakończenia danego procesu rekrutacyjnego. Jeżeli wyraziłeś zgodę na przetwarzanie Twoich danych w celach realizacji przyszłych procesów rekrutacji, będziemy przetwarzać Twoje dane przez okres 36 miesięcy licząc od końca roku, w którym zgoda została udzielona lub do czasu cofnięcia zgody na przetwarzania danych osobowych. W przypadku pozostałych celi przez okres niezbędny do realizacji celów, do których dane osobowe zostały zebrane lub w których są przetwarzane.
    5. Odbiorcami danych mogą być np. podmioty obsługujące systemy teleinformatyczne Administratora lub udostępniające Administratorowi narzędzia teleinformatyczne, podmioty świadczące usługi doradcze, konsultacyjne na rzecz Administratora, itp.
    6. Twoje dane będą przetwarzane w sposób zautomatyzowane ale nie będą podlegały profilowaniu.
    7. W związku z przetwarzaniem Twoich danych osobowych przysługuje Ci prawo do:
    a) dostępu do treści danych osobowych, w tym prawo do uzyskania kopii tych danych;
    b) żądania sprostowania (poprawiania) danych osobowych w przypadku, gdy dane są nieprawidłowe lub niekompletne;
    c) żądania usunięcia danych osobowych (tzw. „prawo do bycia zapomnianym”);
    d) żądania ograniczenia przetwarzania danych osobowych;
    e) wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych;
    f) przeniesienia danych;
    g) cofnięcia zgody na przetwarzanie danych osobowych w zakresie, w jakim zgoda została wyrażona, w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.
    8. W przypadku uznania, że przetwarzanie przez Administratora danych narusza przepisy RODO, masz prawo do wniesienia skargi do właściwego organu nadzorczego, tj. Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

    Wyróżnienia i certyfikacje